SVATEBNÍ PAMÁTNÍK Stuha

Kód: SP044
465 Kč
Dodání max do 14 dnů (3 ks)
dárková taška ?
libovolný text na přední stranu ?
text uvnitř ?
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Svatební kniha či svatební památník, jak chcete, se může nechat kolovat okolo svatebního stolu a svatebčané do něj vpisují gratulace, vzpomínky, přání pro novomanžele atp. Uvnitř je možno lepit i malé fotografie, např. z Polaroidu nebo Instaxu, pokud je na svatbě fotokoutek. Je to potom pro novomanžele velice krásná vzpomínka na jejich svatební den.
Povrch ručního papíru je velmi příjemný na dotek!  Kniha je velikosti 19 x 14 cm, hřbet do 2 cm, uvnitř bílé pevnější listy bez linek.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Památník je vlastně blok velikosti 19 x 14 cm, s šitou vazbou, počet stran 60, listy jsou bílé bez linek, pevnější cca 100-120 g/m2 vhodné tedy i ke kreslení či lepení drobností či foto. Obal a předsádka z ručního papíru, listy uvnitř klasický papír. Povrch ručního papíru, kterým je blok obalen, je velmi příjemný na dotek! Dekorace mohou být různé, tento zdobí reliéfní morušový papír a bílá saténová stuha se skládanou mašlí.

TIP: Za příplatek je možno na předsádku doplnit libovolný text (viz. vzory pro příklad v Souvisejících souborech). Ve stejném či podobném stylu jako je kniha, je možno dodat i fotoalbum, blahopřání, dárkovou obálku či tašku jako celý kompletní svatební dar. Pokud potřebujete cokoli navíc, pište prosím na info@podrukama.cz.

Dodáno v celofánovém obalu.

Co je to svatební památník?
1. Svatební památník je vlastně svatební kniha, která se nechává kolovat okolo svatebního stolu a svatební hosté do ní píší a kreslí různá přání, veršovánky, vtípky či zážitky určené na památku pro novomanžele.
2. Svatební kniha může být také pojata jako svatební fotokniha, která je potom součástí svatebního fotokoutku. V něm se hosté fotí Polaroidem nebo Instaxem, který jim foto rovnou vytikne, a danou fotku nalepí do knihy a připíší k ní vzkaz na památku novomanželům.
3. Jinak je tuto knihu možno využít také jako dárek pro budoucí nevěstu jako památku na rozlučku se svobodou nebo jako její soukromý svatební deník a poznámkovník, prostě na to všechno zařizování, které svatba obnáší. :-) Nevěsta si ho potom nechává na památku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svatební památníky nebo svatební knihy
? Barva: smetanová
? Příležitosti, oslavy: svatba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: