POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Fotoalba svatební

Tato originální svatební fotoalba jsou obalena do ručních papírů a ozdobena dle přání zákazníka, a hlavně dle stylu svatby.
Alba to jsou klasická, ve velikostech vždy okolo 30x30 cm, uvnitř s bílými či smetanovými listy prokládanými pergamenovým (pavučinkovým) papírem pro lepší ochranu fotek. Album má šitou, pevnou vazbu. Listů bývá většinou 30 nebo 50, tzn. 60 nebo 100 stran a vleze se do nich třeba i 400 fotografií vel. 10x15 cm. Nahlédněte níže do fotogalerie a vyberte si design, který se vám líbí, vše lze upravovat. Aktuální nabídku zašlu potom dle vašiho požadavku, velikost alb, možné krajky a dekorace se často mění, nabídka fotoalb není tedy přesně stálá. V případě zájmu pošlete vybranou fotografii na info@podrukama.cz, a doplňte vaše požadavky na design, není problém poslat fotografii svatebního oznámení nebo např. dekorací, které na svatbě budou či byly. Ráda vyhotovím album dle vašeho přání.