Doprava a platba

1. Doprava

Základní informace o dopravních podmínkách najdete v textu článku 5. obchodních podmínek e-shopu www.podrukama.cz.

Zboží odesílám Zásilkovnou nebo DPD, ve výjimečných případech Českou poštou a to jen po předchozí domluvě se zákazníkem.  Balíčky jsou odesílány každý den, vždy co nejdříve, jak je to jen možné. Pokud je zboží skladem a kupující provede objednávku do 12 hodiny, je téměř 100% pravděpodobnost, že zboží předávám na pobočku ještě daný den, maximálně nejpozději den následující (někdy se může stát, že jsem mimo dílnu a objíždím zákazníky). Dopravci u nás dělají svozy balíků v brzkých dopoledních hodinách, takže všechny objednávky jsou vlastně odvezeny směrem k vám až na druhý den. Pokud na dodání spěcháte, je nutno připsat tuto informaci do poznámky k objednávce, nijak to asi neurychlím, ale budu si toho vědoma. O odeslání zboží budete informováni do e-mailu a o doručení Vás bude přímo informovat již dopravce SMS zprávou a e-mailem, jak o převzetí balíčku, tak o doručení přímo ráno v den, kdy balíček může očekávat nebo si ho vyzvednout ve výdejnách či boxech.
POZOR prosím, objednávejte výrobky s dostatečným předstihem (často se stává, že lidé objednávají svatební přání ve středu a svatba je v sobotu) ... bohužel Vám nemohu nijak zaručit, že Vám přání do pátku dojde!


Balení zboží

Ve většině případů jde o křehké papírové zboží, takže opatrnost je na prvním místě. Zásilky se snažím balit co nejvíce ekologicky, takže recykluji obaly a výplně, které ke mně přišly od dodavatelů nebo s jiným koupeným zbožím.  Nelekejte se proto, pokud vám dorazí krabice například od bot, od kapsiček pro kočky nebo nějaké elektroniky.
Drobné zásilky (přáníčka) jsou baleny do nových bublinkových nebo kartonových obálek, vždy vypodloženy tvrdými kartony proti pokrčení, větší výrobky jsou odesílány v papírových krabicích, baleny do bublinkové fólie a volný prostor je vycpáván papírem či plastovou drtí.
Archy ručních papírů jsou zasílány v papírových krabicových tubusech, případně ve velkých krabicích. (POZOR: někdy se může stát, že dopravné bude vyšší než je uvedeno při objednání, vždy je ale kupující o této výši informován před potvrzením objednávky a jejím odesláním, stává se to někdy při objednávce většího množství archů a aby nedošlo k pokrčení, tak je nutno zabalit zboží jinak - vše se odvíjí od rozměrů balíků).
V případě jakéhokoliv problému při obdržení poškozené zásilky nebo zboží v ní, prosím, obratem mne informujte na info@podrukama.cz. Vše je řešeno vždy ke všeobecné spokojenosti.

Druhy dopravy

V současné době využívám pouze dodání formou Zásilkovny a DPD.
Cena dodání přes Zásilkovnu na výdejní místo je 95,-, cena dopravy na adresu zákazníka je 125,- Kč.
U DPD je to na výdejní místo 99,-, na adresu 135,- Kč.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na adrese nové provozovny na ulici Městský kopec 68 v Bílovci, nebo na adrese sídla e-shopu ve Fulneku na ulici Kpt. Jaroše 693 a to vždy po předchozí domluvě. Zboží je nutné vyzvednout do 5 pracovních dnů od obdržení zprávy ohledně přichystání celé objednávky a jejího zaplacení v případě platby na účet. Čas vyzvednutí musí být předem znám a mnou potvrzen a ze strany kupujícího také dodržen. Platba hotově není problém až při převzetí zboží, jinak je možno zaplatit bezhotovostně kartou přes eshop přímo při objednávání nebo klasickým převodem. Bezhotovostní platba musí být připsána na účet před převzetím zboží.

2. Platby

Základní informace o platebních podmínkách najdete v článku 4. Obchodních podmínek e-shopu www.podrukama.cz.

Platba převodem na účet ...0,- Kč
Bezhotovostní platba bankovním převodem na účet prodávajícího 2300258838/2010. Informace pro platbu jsou kupujícímu zaslány v rámci potvrzení objednávky, termín spatnosti ceny je do tří dnů ode dne potvrzení objednávky prodávajícím. Tato platba je bez poplatku.

Hotovost ...0,- Kč
Tato platba je možna pouze u osobního odběru  - viz. výše, na adrese v Bílovci nebo ve Fulneku, pokud není místo dohodnuto jiné. Tato platba je bez poplatku.

Platba dobírkou ...50,- Kč
Kupující zaplatí hotově, případně kartou pokud to dopravce umožňuje, až při převzetí balíčku na místě jím určeném. Dobírka je zpoplatněna Kč 50,-.

Platba online kartou ...0,- Kč
Bezhotovostní platbu přes platební bránu Shoptet Pay, Google Pay či Aplle Pay. Tato platba je bez poplatku.

2