Doprava a platba

1. Doprava

Základní informace o dopravních podmínkách najdete v textu článku 5. obchodních podmínek e-shopu www.podrukama.cz.

Zboží je odesíláno Českou poštou nebo Zásilkovnou.  Balíčky jsou odesílány téměř každý den, vždy co nejdříve, jak je to jen možné. Pokud je zboží skladem a  kupující provede objednávku do 11 hodiny, je velká pravděpodobnost, že zboží bude odesláno ještě daný den, maximálně nejpozději den následující. Pokud na dodání kupující spěchá, je nutno připsat tuto informaci do poznámky k objednávce. O odeslání zboží bude kupující informován do e-mailu a o doručení bude kupujícího přímo informovat již dopravce SMS zprávou nebo e-mailem, jak o převzetí balíčku, tak o doručení přímo ráno v den, kdy balíček může očekávat nebo si ho vyzvednout.

Balení zboží
Ve většině případů jde o křehké papírové zboží, takže opatrnost je na prvním místě a krása balení jde bohužel někdy stranou. Většina zboží je balena do papírových krabic, bublinkové fólie a volný prostor je vycpáván papírem či vysypáván plastovou drtí (prodávající recykluje již použité krabice i výplně - šetří takto alespoň trošku životní prostředí).
Drobné zásilky jsou baleny do nových bublinkových nebo kartonových obálek, vždy vypodloženo opět kartony proti pokrčení.
Archy ručních papírů jsou zasílány v papírových krabicových tubusech, případně ve velkých krabicích. (POZOR: někdy se může stát, že dopravné bude vyšší než je uvedeno při objednání, vždy je ale kupující o této výši informován před potvrzením objednávky a jejím odesláním, stává se to někdy při objednávce většího množství archů a aby nedošlo k pokrčení, tak je nutno zabalit zboží jinak - vše se odvíjí od rozměrů balíků a jejich cen u České pošty).
V případě jakéhokoliv problému při obdržení poškozené zásilky nebo zboží v ní, prosím, obratem informujte prodávajícího. Vše je řešeno vždy ke všeobecné spokojenosti.

Druhy dopravy
dopravy2_podrukama

Osobní odběr
Osobní odběr je možný na adrese sídla e-shopu, tedy ve Fulneku na ulici Kpt. Jaroše 693 a pouze v rámci provozních hodin mezi 7-14 hod. Zboží je nutné vyzvednout do 5 pracovních dnů od obdržení zprávy ohledně přichystání celé objednávky a jejího zaplacení v případě platby na účet. Čas vyzvednutí musí být předem znám, prodávajícím potvrzen a ze strany kupujícího také dodržen. Platba hotově není problém až při převzetí zboží.
 

2. Platby

Platba převodem na účet
Bezhotovostní platba bankovním převodem na účet prodávajícího. Informace pro platbu jsou kupujícímu zaslány v rámci potvrzení objednávky, termín spatnosti ceny je do tří dnů ode dne potvrzení objednávky prodávajícím. Tato platba je bez poplatku.

Hotovost
Tato platba je možna pouze u osobního odběru  - viz. výše, na adrese Kpt. Jaroše 63, 742 45 Fulneku, pokud není místo dohodnuto jiné. Tato platba je bez poplatku.

Platba dobírkou
Kupující zaplatí hotově, případně kartou pokud to dopravce umožňuje, až při převzetí balíčku na místě jím určeném. Dobírka je zpoplatněna Kč 55,-.

Platba online kartou
Bezhotovostní platbu přes platební bránu Shoptet Pay. Tato platba je bez poplatku.

Základní informace o platebních podmínkách najdete v článku 4. Obchodních podmínek e-shopu www.podrukama.cz.