Doprava a platba

1. Doprava

Základní informace o dopravních podmínkách najdete v textu článku 5. obchodních podmínek e-shopu www.podrukama.cz.

Zboží odesílám Zásilkovnou nebo DPD.  Balíčky jsou odesílány každý den, vždy co nejdříve, jak je to jen možné. Pokud je zboží skladem a kupující provede objednávku do 8 hodiny, je téměř 100% pravděpodobnost, že zboží odešlu ještě daný den, maximálně nejpozději den následující (někdy se může stát, že jsem mimo dílnu a objíždím zákazníky, nebo řeším rodinu, jsme přece jen lidé a já jeden člověk). Dopravci mi dělají svozy balíků dopoledne, takže všechny objednávky došlé po 8 hod. ranní, putují k Vám až druhý den. Pokud na dodání spěcháte, je nutno připsat tuto informaci do poznámky k objednávce. O odeslání zboží budete informováni do e-mailu a o doručení Vás bude přímo informovat již dopravce SMS zprávou nebo e-mailem, jak o převzetí balíčku, tak o doručení přímo ráno v den, kdy balíček může očekávat nebo si ho vyzvednout ve výdejnách či boxech.
POZOR prosím, objednávejte výrobky s dostatečným předstihem (často se stává, že lidé objednávají svatební přání ve středu a svatba je v sobotu) ... bohužel nejsem Pán Bůh a nemohu Vám zaručit, že Vám přání do pátku dojde!


Balení zboží
Ve většině případů jde o křehké papírové zboží, takže opatrnost je na prvním místě. Zásilky se snažím balit co nejvíce ekologicky, takže používám recyklované obaly i výplně, které ke mně přišly od dodavatelů nebo s jiným koupeným zbožím.  Nelekejte se proto, pokud vám dorazí krabice například od bot, od kapsiček pro kočky nebo elektroniky.
Drobné zásilky (přáníčka) jsou baleny do nových bublinkových nebo kartonových obálek, vždy vypodloženy tvrdými kartony proti pokrčení, větší výrobky jsou odesílány v papírových krabicích, baleny do bublinkové fólie a volný prostor je vycpáván papírem či plastovou drtí.
Archy ručních papírů jsou zasílány v papírových krabicových tubusech, případně ve velkých krabicích. (POZOR: někdy se může stát, že dopravné bude vyšší než je uvedeno při objednání, vždy je ale kupující o této výši informován před potvrzením objednávky a jejím odesláním, stává se to někdy při objednávce většího množství archů a aby nedošlo k pokrčení, tak je nutno zabalit zboží jinak - vše se odvíjí od rozměrů balíků).
V případě jakéhokoliv problému při obdržení poškozené zásilky nebo zboží v ní, prosím, obratem mne informujte na info@podrukama.cz. Vše je řešeno vždy ke všeobecné spokojenosti.

Druhy dopravy

V současné době využívám pouze dodání formou Zásilkovny a nově také DPD.
Cena dodání přes Zásilkovnu na výdení místo je 89,-, cena dopravy na adresu zákazníka je 119,- Kč.
U DPD je to na výdejní místo také 89,-, na adresu 129,- Kč.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na adrese sídla e-shopu, tedy ve Fulneku na ulici Kpt. Jaroše 693 a pouze v rámci provozních hodin mezi 7-14 hod. Zboží je nutné vyzvednout do 5 pracovních dnů od obdržení zprávy ohledně přichystání celé objednávky a jejího zaplacení v případě platby na účet. Čas vyzvednutí musí být předem znám a mnou potvrzen a ze strany kupujícího také dodržen. Platba hotově není problém až při převzetí zboží, jinak je možno zaplatit předem kartou přes eshop při objednávání nebo klasickým převodem. Platba musí být na účet připsána před převzetím zboží.
 

2. Platby

Platba převodem na účet ...0,- Kč
Bezhotovostní platba bankovním převodem na účet prodávajícího 2300258838/2010. Informace pro platbu jsou kupujícímu zaslány v rámci potvrzení objednávky, termín spatnosti ceny je do tří dnů ode dne potvrzení objednávky prodávajícím. Tato platba je bez poplatku.

Hotovost ...0,- Kč
Tato platba je možna pouze u osobního odběru  - viz. výše, na adrese Kpt. Jaroše 63, 742 45 Fulneku, pokud není místo dohodnuto jiné. Tato platba je bez poplatku.

Platba dobírkou ...50,- Kč
Kupující zaplatí hotově, případně kartou pokud to dopravce umožňuje, až při převzetí balíčku na místě jím určeném. Dobírka je zpoplatněna Kč 50,-.

Platba online kartou ...0,- Kč
Bezhotovostní platbu přes platební bránu Shoptet Pay. Tato platba je bez poplatku.

Základní informace o platebních podmínkách najdete v článku 4. Obchodních podmínek e-shopu www.podrukama.cz.