Fotoalba k narození miminka

Tato originální fotoalba pro miminka či děti jsou obaleny do ručních papírů a ozdobeny dle přání zákazníka.
Alba to jsou klasického typu, ve velikostech vždy okolo 30x30 cm, uvnitř s bílými či smetanovými listy prokládanými pergamenovým (pavučinkovým) papírem pro lepší ochranu fotek. Alba mají šitou, pevnou vazbu. Listů bývá většinou 30 nebo 50, tzn. 60 nebo 100 stran a vleze se do nich třeba i 400 fotografií vel. 10x15 cm.
Dle požadavků zákazníků často obaluji i alba s kapsami nebo samolepicí, není problém obalit tedy i jiné typy alb než klasická.

PRO OBJEDNÁNÍ: Nahlédněte, prosím, zde do FOTOGALERIE a vyberte si design, který se vám líbí. Vše lze upravovat, změny nejsou problém! V případě zájmu potom pošlete vybranou fotografii na info@podrukama.cz, a doplňte vaše požadavky na design. Na předsádce i na přední straně může být jakýkoli text. Ráda vyhotovím album přímo dle vašeho přání. Velikost alb, možné krajky a dekorace se často mění, nabídka fotoalb nyní není tedy přesně stálá, proto je nyní nemám v nabídce, ale opět zdůrazňuji - alba je možno vyrobit!
Aktuální nabídku zašlu potom přímo dle vašeho požadavku. Budu se těšit na vaše objednávky. A málem bych zapomněla - k fotoalbu je možno vyrobit ve stejném stylu blahopřání, dárkovou tašku či krabici na album nebo jakoukoli jinou drobnost pro miminko.

fotoalbum_detske_15fotoalbum_detske_24fotoalbum_detske_28

5 položek celkem
fotoalbum14
FOTOALBUM KLASICKÉ pro miminko se jménem
Dodání max do 14 dnů (1 ks)
1 519 Kč
Kód: FAM001
fotoalbum8
FOTOALBUM KLASICKÉ pro miminko s botičkami
Dodání max do 14 dnů (1 ks)
1 519 Kč
Kód: FAM002
fotoalbum03
FOTOALBUM KLASICKÉ pro miminko s kočárkem
Dodání max do 14 dnů (2 ks)
1 599 Kč
Kód: FAM003
Spokojenost zákazníka
Spokojený zákazník
- je na prvním místě!
design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci