FOTOALBUM KLASICKÉ pro miminko s kočárkem

Kód: FAM003
1 590 Kč
Dodání max do 14 dnů (2 ks)
dárková taška ?
text uvnitř ?
Můžeme doručit do:
9.7.2024
Možnosti doručení

Barevnost celého alba záleží na Vás!
Není problém album upravit, vybrat si přebal, ozdobit jinak, případně doplnit texty, např. na předsádku - viz. možnost vybrat si příplatek. V ceně je album tak, jak ho vidíte a jak je uvedeno níže (daná velikost, přebal a předsádka z ručního papíru, zdobení luxuními saténovými krajkami a stuhou, výřezem kočárku). Navíc si k albu můžete objednat dárkovou tašku či krabici, vždy je vše dozdobeno dle alba. Není problém připravit k fotoalbu i přání - vše jako sadu. Vše popište do emailu a odešlete na info@podrukama.cz.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Některé zážitky si prostě chceme připomínat a u našich dětí to platí obzvláště. :-)

Pro tyto příležitosti jsou perfektní právě klasická fotoalba, do kterých můžeme uschovat nejen krásné tištěné fotografie, ale i drobné památky jako jsou přání, pamětní listiny, lékařské zprávy, různé kartičky ale i drobné předměty (např. vylisované květiny, ústřižky látky či krajky nebo třeba vlásky dítěte). Takto vyplněné fotoalbum se tak stane jedinečnou památkou, kterou budou obhlížet ještě děti našich dětí.

A JAK FOTOALBUM OBJEDNAT? Vyberte si, prosím, níže z fotky ruční papír na přebal, a ten připište do poznámky k objednávce, dále také zda použijeme krajku bílou či smetanovou, a jakou barvu saténové stuhy. Jelikož mám více možností, které se průběžně mění, stačí mi tento výběr. Já Vám posléze zpět zašlu aktuální možnosti vzorů krajek a odstínů Vámi uvedené barvy stuhy. Design si společně odsouhlasíme, stejně jako případný text na předsádku, až potom je album vyrobeno. Vše je opravdu dle vašeho přání.

Fotoalba z mé dílny mají pevnou, šitou vazbu, která vydrží časté otevírání. Silné listy vyšší gramáže jsou prokládané pergamenovými papíry, které jsou určeny jako ochrana proti poškrábání fotografií. Alba jsou vždy obalena do kvalitních ručních papírů a přizdobena dle fotografií a domluvy se zákazníkem. Předsádka je taktéž z ručního papíru. Dle vašeho přání je možno album upravit, dozdobit jinak, případně doplnit text na předsádku (např. jméno dítěte) - viz. možnost vybrat si příplatek. Jinak v ceně je album tak, jak ho vidíte a jak je uvedeno níže (daná velikost, přebal a předsádka z ručního papíru, zdobení krajkou a stuhou, a výřezem kočárku. Navíc si k album můžete objednat dárkovou tašku či krabici, vždy je vše dozdobeno dle alba. Není problém připravit k fotoalbu i přání - vše jako sadu.

Fotografie se do klasických alb lepí speciálními lepidly na fotografie - mohou být tekuté, tyčinkové, různé lepicí pásky nebo klasické fotorůžky či podlepky (a nebojte se práce s nimi ... jsou již samolepicí, ne takové ty staré, olizové!). Vyberte si ZDE.
Více fotografií již vyrobený alb naleznete ve FOTOGALERII.

Přibližná velikost alba (přesná velikost je poslána a odsouhlasena při řešení designu celého alba):

  • Velikost fotoalba: cca 30 x 30 x hřbet 4 cm, může to být např. 30x32x4, nebo 29x31x4 atp. dle skladových alb,
  • Vazba: pevná, šitá
  • Počet stran: 60, bílá nebo smetanová barva, gr. cca 220 g/m2, prokládané pergamenovým (jemným) papírem,
  • Potah: morušový ruční papír,
  • Zdobení: saténová stuha, krajky, botičky
  • Barva přebalu - ručního papíru: dle přání, výběr z tohoto foto morušových ručních papírů:IMG_1800

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba k narození miminka
? Barva: smetanová
? Příležitosti, oslavy: narození dítěte

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: