*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

Ozdobné samolepicí rožky na fotky kraft 108 ks

Kód: 01630
85 Kč
Skladem - ihned k odběru (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Jaká je výhoda lepení fotek fotorožky?
Se samolepicími fotorožky je čistá a rychlá práce, bez potřísnění lepidlem a navíc lze fotografie vždy bez poničení listu alba či samotné fotky vytáhnout a zase vrátit. Tyto jsou navíc ozdobné s jemným reliéfem.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Samolepicí fotorožky od firmy Scrapbook Adhesives jsou určené pro vlepování fotografií do klasických fotoalb uvnitř s čistými listy. Není problém kombinovat různé barvy zdobných rožků s klasickými průhlednými rožky nebo podlepkami. Vše záleží na vaší kreativitě.
Tyto rožky jsou ozdobné se znatelným reliéfním zdobením, barva kraftová - světle hnědá, zezadu samolepicí, lepeny na kartičce, ze které si je odlepujete podle potřeby. Jedno balení obsahuje 108 ks rožků. Při použití 4 ks na jednu fotografii nalepíte s tímto balením 27 fotografií. 
Velikost rožku je 12x12 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: