Doplňky a lepení fotografií

Jak lepit fotky do klasického fotoalba? Které lepidlo je nejlepší?

Na to se nedá úplně přesně odpovědět. Každému vyhovuje něco jiného, všechny možnosti mají své výhody a nevýhody.

Samolepicí fotopodlepky - používají se, pokud chceme mít fotky v albu natrvalo, výhodou je rychlé lepení bez měření, čistá práce bez zašpiněných fotek od lepidla. Fotopodlepky se dají koupit na kartě, na pásce nebo i v rolleru. Na nalepení jedné fotky musíme počítat se 4 ks lepek.

Samolepicí fotorůžky - používají se, pokud chceme někdy fotky v budoucnu mít možnost z alba vytáhnout, čistá práce bez zašpiněných fotek od lepidla, ale při práci je nutno pracovat přesněji než třeba u podlepek, rožky jdou vždy vidět a pokud je fotka nalepena nakřivo, není to pěkné. Rožky lze koupit nalepené na kartě nebo na pásce. Na nalepení jedné fotky musíme počítat se 4 ks rožků.

Fotolepidla - rychlá práce, do každého rožku stačí dát malou kapičku lepidla, lepidla jsou většinou nepermanentní, tzn. že fotky lze v budoucnu odlepit (bohužel bych ale na to nespoléhala, a brala toto lepení jako trvalé - to je jen má vlastní zkušenost!). Nutno dávat pozor na zašpinění fotografií od lepidla. Většinou ale s lepidlem nalepíme více foto než s balením lepek či rožků.

Na lepení foto je možno použít i různé samolepicí oboustranné pásky, ať jednoduché nebo 3D, různé lepicí 3D tečky či tuhá tyčinková lepidla. Je jedno jaké lepení využijete, vždy je ale nutno kupovat lepidlo přímo na fotografie, aby nedošlo časem k jejich znehodnocení. Lepidla musí mít archivální kvalitu.

Spokojenost zákazníka
Spokojený zákazník
- je na prvním místě!
design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci