Dětské památníky

Pro děti mám v nabídce speciální dětské památníčky. Jeho velikost je stejná tak, jak ho znám z mých dětských let - 19 x 14 cm, šitá vazba, počet stran 60, listy jsou bílé bez linek, pevnější cca 100-120 g/m2 vhodné tedy ke kreslení, malování či lepení obrázků. Obal a předsádka je z ručního papíru, listy uvnitř klasický papír.
Když jsem byla malá, navzájem jsme si mezi kamárady do něj malovali obrázky nebo napsali na památku pár řádků, dokonce tam mám i pár obrázků od dospěláků, ať už z rodiny nebo i od učitelů z mé bývalé základní školy. Stále ho mám schovaný :-). Vzpomínáte si také?  ... na známé ... "Můžeš kreslit, můžeš psát, ale listy netrhat!"
Pro děti je to krásný dárek, doporučuji ho dětem opravdu pořídit, určitě je to mnohem hezčí památka na školní léta než telefonní seznam spolužáků v mobilu nebo profily na facebooku. Nejlepší věk, kdy ho pořídit je nižší stupeň základní školy, holčičky ho budou milovat a kluci ho možná také ocení.
V každém případě může Památník nést přímo jméno dítěte a uvnitř je možno vepsat na předsádku také libovolný text. Ozdobím, jak budete chtít - hlavně to platí u kluků, ať je využijí ... barvičky, obrázek, dekorace podle toho, co se dítěti líbí. Napište si o takový pěkný dárek na info@podrukama.cz nebo si vyberte z nabídky níže, průběžně doplňuji.

1 položek celkem
Památník s textem na přání
Památník s textem na přání
Dodání max do 14 dnů (3 ks)
446 Kč / ks

Tyto památníčky je nutno vyrobit, nejsou skladem! Možno zvolit libovolný text...

Kód: DP014
Spokojenost zákazníka
Spokojený zákazník
- je na prvním místě!
design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci