*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

Malá svatební blahopřání

Originální svatební blahopřání menší velikosti 13x13,15x15, 12,5x17,5 nebo 10,5x21 cm v designu svatby ... možno doplnit taštičkou či zdobenou obálkou, textem uvnitř, libovolným textem na přední straně nebo třeba dárkovou obálkou uvnitř na peníze.
Přání jsou to klasická, otevírací, uvnitř bez textu, dodána v celofánovém obalu včetně obálky. Vše ruční výroba, každý kus je originál. Skladová přání najdete na tomto místě.
Pokud se Vám přímo zalíbí některé ze svatebních blahopřání v této fotogalerii, pošlete mi jeho obrázek na e-mail info@podrukama.cz a domluvíme se, zda přesně dané přání jsem schopna vyrobit, případně s jakými rozdíly. Pokud žádné nezaujme, pošlete foto svatebního oznámení a pokusím se navrhnout, jak by přání mohlo vypadat přímo pro Vás.