Památník s textem na přání

Kód: DP014
395 Kč 326,45 Kč bez DPH
Dodání max do 14 dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
16.10.2023
Možnosti doručení

Tyto památníčky je nutno vyrobit, nejsou skladem!

Možno zvolit libovolný text na štítek a na předsádku a také barvu stuhy. Vše je v ceně. Poznamenejte, prosím, do poznámky k objednávce.

Luxusní provedení památníčku pro děti ... bude se jistě líbit. Kdo z ostatních dětí by měl přece památník s vlastním jménem!

Obal z ručního nepálského papíru v jemné krémové barvě.  Velikosti 19 x 14 cm, hřbet do 2 cm, uvnitř bílé listy bez linek vhodné ke kreslení.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Památník jako z pohádky ... " Můžeš kreslit, můžeš psát, ale listy netrhat."

... pamatujete si také? Měli jste to ve svých památníčcích také napsáno? V těchto mých, je tento text hned na předsádce - to, aby někdo nazapomněl, k čemu je tento památník určen :-). Na předsádce může být, ale text jaký chcete, stačí ho uvést společně s textem na štítek. Vše je v ceně. Poznamenejte, prosím, do poznámky k objednávce.

Text před tiskem posílám k odsouhlasení a ke korektuře v pdf.

Památník je velikosti 19 x 14 cm, vazba šitá, počet stran 60, bílé listy jsou pevnější cca 100-120 g/m2 vhodné tedy, jak na kreslení, tak i psaní. Obal a předsádka je z ručního papíru, ostatní papír je klasický, čistě bílý papír. Ozdobeno saténovou stuhou š. 2,5 cm a štítkem s perličkami.

Dodáno v celofánovém obalu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: