Obálka komplimentka 9,5x6 cm

Kód: OB3-01
22 Kč
Skladem - ihned k odběru (11 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Přesná velikost obálky je 9,5x6 cm. Cena za 1 kus. 
Drobné miniobálky - KOMPLIMENTKY z morušového papíru pro jakoukoli příležitost. Skvělá volba jak vložit romantický vzkaz ke kytici růží či přidat peníze do blahopřání ✉️ nebo jen tak milý kompliment komukoli :-)… různé barvičky a designy ručních papírů jsou samozřejmostí. Barvu uveďte do poznámky k objednávce.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Obálka z ručního morušového papíru. Cena za 1 kus. Dodáváno volně, nebaleno do celofánu. Obálky mají většinou hladký povrch, není problém na ni psát, reliéf ručního papíru není tak znatelný! Různé barvy a odstíny ručních papírů, pokud máte přesnou představu, uveďte barvu do poznámky k objednávce.

Drobné miniobálky - KOMPLIMENTKY z morušového papíru pro jakoukoli příležitost. Skvělá volba jak vložit romantický vzkaz ke kytici růží či přidat peníze do blahopřání ✉️ nebo jen tak milý kompliment komukoli :-)… různé barvičky a designy ručních papírů jsou samozřejmostí.

  • Druh ručního papíru: thajský, morušový, nelisovaný, s jemnou reliéfní strukturou
  • Barva obálky: mix - smetanová, krémová s vlisovanými rostlinami, světle zelená, fialová, krémová, cihlová, okrová, azurově modrá aj.
  • Gramáž: cca 100 g/m2
  • Velikost obálky:  9,5x6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: