POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Novoročenka DL-104

Kód: PF0104
47 Kč
Dodání max do 14 dnů (59 ks)
PF na přání + foto reálného vzorku ?
obálky k výběru ?
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Možnosti doručení

Firemní novoroční přání s kulatým výřezem a efektními papíry.
Velikost přání je 10,5x21 cm. Uvedená cena je dle foto vzorového přání, obálka není v ceně.
POZOR!!! je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, držet se daného stylu, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF.)

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Podlouhlé novoroční přání s efektním kulatým výřezem se pro firmy může stát tou pravou volbou, jak poděkovat svým partnerům a dodavatelům za důvěru a spolupráci. Bez nich by nemohly dosáhnout toho, čeho dosáhly, proto si alespoň jednou za rok jejich partneři zaslouží drobný dárek ve formě ručně vyrobeného vánočního přání. "Dejte svým partnerům najevo, že jste s nimi a že věříte v jejich úspěch a štěstí v příštím roce!"
Vzorové přání je v přírodním designu fotokartonu s hvězdami a papíru Via Felt. 

Upozorňuji, že je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání (vybereme papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF.)
V ceně je výběr textu, doplnění loga, jeden z efektních fotokartonů a tisk na jeden z níže uvedených papírů. K objednávce je tedy nutno dodat: logo, text a výběr papírů.
Vše odešlete na e-mail info@podrukama.cz. Firemní LOGO zašlete v co největší kvalitě ve formátu png nebo jpg. Text si můžete vybrat v souboru TEXTY K NOVOROČENKÁM, který je umístěn i výše v záložce Související soubory (hned vedle Popisu), nebo pošlete vlastní text. Text včetně loga vám bude v pdf zaslán před tiskem k odsouhlasení.
Přehlídka efektních fotokartonů je mezi fotkami u zboží, poprosím o výběr tam, a papíry k tisku můžete vybírat zde:
1.
Via Felt přírodní, 220 g/m2 (je na vidět na vzorku)
2. Via Laid bílý, 220 g/m2
3. Via Laid smetanový, 220 g/m2


Dle barvy papíru k tisku si přiobjednejte i obálky, k bílému papíru bílé, ke smetanovému smetanové, k přírodnímu doporučuji kraftové.
Novoročenku je pěkné také doplnit nějakým dřevěným tvarem, pokud budete mít zájem, pošlu foto skladových ozdob.

  • Druh papíru na podklad: efektní fotokartony v gr. 220 nebo 300 g/m2,
  • Druh papíru k tisku: výběr z Via Felt a Laid bílý nebo smetanový, gr. 220 g/m2,
  • Velikost přání: 10,5 x 21 cm,
  • Barva obálky:  výběr ze smetanová, bílá nebo kraftová hnědá,
  • Velikost obálky: 11x22 cm, nutno objednat zvlášť není v ceně,
  • Typ novoročenky:  formát jednostranné karty.

A co je to PF?
Zkratka "PF" je odvozena z francouzského "pour féliciter" = "pro štěstí". Je to vlastně kartička s přáním všeho nejlepšího do nového roku všem blízkým okolo nás. Zkratka PF byla vynálezem hraběte Chotka z Chotkova a Vojnína, který zasílání novoročenek zavedl ve 30. letech 19. st. Novoročenka se v dřívějších dobách považovala za hodnotný umělecký výtvor, protože bývala zdobená renomovanými výtvarníky.
V současné době i přes rozmach elektronické komunikace zůstává tištěné novoroční přání nezaměnitelnou součástí osobní i firemní prezentace a propagace. Více o něm v úvodu kategorie Novoročenky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novoročenky
? Barva: smetanová, zlatá, přírodní
? Příležitosti, oslavy: Vánoce, Nový rok
? Velikost papíru: DL, cca 105x210 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: