POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Novoročenka andělská - 112

Kód: PF0112
39 Kč
Dodání max do 14 dnů (59 ks)
PF na přání + foto reálného vzorku ?
obálky k výběru ?
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Možnosti doručení

Vánoční či novoroční přání s reliéfním motivem anděla.
Velikost karty je 12,5x17,5cm. Uvedená cena je dle foto vzorového přání, obálka není v ceně.
POZOR!!! je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, držet se daného stylu, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF.)

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Obdélníkové novoroční přání s reliéfním vzorem anděla je vhodné zejména pro firmy pohybující se v sociálních oblastech jako jsou neziskové organizace, charity, úřady atp. "Dejte svým partnerům najevo, že jste s nimi a že věříte v jejich úspěch a štěstí v příštím roce!"

Vzorové přání je v bílém provedení. Papír k tisku byl použit hladký bílý. Jako podkladový papír může být použit jakýkoli karton, včetně těch efektních, které můžete vidět na jiných PFkách, nebo i ruční papír.

Upozorňuji, že je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání (vybereme papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF.)
V ceně je výběr textu, doplnění loga, barevný karton nebo ruční papír jako podklad a tisk na jeden z níže uvedených papírů. K objednávce je tedy nutno dodat: logo, text a výběr papírů a jejich barva/druh.
Vše odešlete na e-mail info@podrukama.cz. Firemní LOGO zašlete v co největší kvalitě ve formátu png nebo jpg. Text si můžete vybrat v souboru TEXTY K NOVOROČENKÁM, který je umístěn i výše v záložce Související soubory (hned vedle Popisu), nebo pošlete vlastní text. Text včetně loga vám bude v pdf zaslán před tiskem k odsouhlasení.
Papíry k tisku můžete vybírat zde:
1. Via Felt přírodní, 220 g/m2
2. Via Laid bílý, 220 g/m2 (je na vidět na vzorku)
3. Via Laid smetanový, 220 g/m2
4. hladký bílý karton, 220 g/m2
5. hladký smetanový karton, 220 g/m2


Dle barvy papíru k tisku si přiobjednejte i obálky, k bílému papíru bílé, ke smetanovému smetanové, k přírodnímu doporučuji kraftové.

  • Druh papíru na podklad: ruční papíry nebo efektní karton gr. 250 g/m2,
  • Druh papíru k tisku: čistě hladký bílý nebo smetanový, nebo výběr z Via Felt a Laid bílý nebo smetanový, gr. 220 g/m2,
  • Velikost přání: 12,5x17,5 cm,
  • Barva obálky:  výběr ze smetanová, bílá nebo kraftová hnědá,
  • Velikost obálky: 13x18 cm, nutno objednat zvlášť není v ceně,
  • Typ novoročenky:  formát jednostranné karty.

A co je to PF?
Zkratka "PF" je odvozena z francouzského "pour féliciter" = "pro štěstí". Je to vlastně kartička s přáním všeho nejlepšího do nového roku všem blízkým okolo nás. Zkratka PF byla vynálezem hraběte Chotka z Chotkova a Vojnína, který zasílání novoročenek zavedl ve 30. letech 19. st. Novoročenka se v dřívějších dobách považovala za hodnotný umělecký výtvor, protože bývala zdobená renomovanými výtvarníky.
V současné době i přes rozmach elektronické komunikace zůstává tištěné novoroční přání nezaměnitelnou součástí osobní i firemní prezentace a propagace. Více o něm v úvodu kategorie Novoročenky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novoročenky
? Barva: bílá
? Příležitosti, oslavy: Vánoce, Nový rok
? Velikost papíru: B6, cca 125x176 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: