*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

Nepálský ruční papír Lokta - vlisovaná kapradina

Kód: RP-LOKTAS-08
24 Kč

Zvolte variantu

Doprodej - již pouze nářezy!
Luxusní reliéfní papír Lokta v silnější gramáži cca 130 g/m2 v krémovém odstínu s vlisovanými kousky kapradinky a okvětními lístky. Vhodný na jakékoli tvoření, knižní vazby, přebaly či dárková balení. Papír je poddajný, není hladký ale reliéfní, strukturovaný, není listovaný. Neobsahuje kyseliny (je acid-free) a je považován za jeden z nejkvalitnějších papírů na světě.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Velikost: 23x32 cm
Skladem - ihned k odběru (4 ks) | RP-LOKTAS-08
Můžeme doručit do: 23.7.2024
24 Kč

Detailní popis produktu

Luxusní reliéfní papír Lokta v silnější gramáži cca 150 g/m2 v krémovém odstínu s vlisovanými rostlinami. Vhodný na jakékoli tvoření, knižní vazby, přebaly či dárková balení. Papír je poddajný, není hladký ale reliéfní, strukturovaný, není listovaný. Neobsahuje kyseliny (je acid-free) a je považován za jeden z nejkvalitnějších papírů na světě. Zpracováván ručně v papírnách v dalekém Nepálu.
Tento typ papíru je velmi podobný morušovým papírům s vlisovanými rostlinkami.
Barva:
krémová s vlisovanými listy,
Gramáž: cca 150 g/m2

Velikost: již pouze nářezy větší než A4.

Ruční papír Lokta je vláknitý a je odolnější proti roztržení než klasické moderní papíry. Má ale i měkkou texturu a při případném roztržení krásné ozdobné okraje, čeho se může využívat právě při práci s ním. Lokta  je skvělý pro knižní vazby, skládání origami, tisky a různé dárkové balení. Neobsahuje kyseliny a je po celém světě  považován za jeden z nejkvalitnějších ručně vyráběných papírů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepálské ruční papíry Lokta
? Barva: smetanová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: