Nepálský ruční papír Lokta - kapradí hnědé

Kód: RP-LOKTAK-02
od 25 Kč

Zvolte variantu

Luxusní papír Lokta v gramáži cca 80 g/m2 s hnědými tóny a vzorem kapradiny. Vhodný na jakékoli tvoření, knižní vazby, přebaly či dárková balení. Neobsahuje kyseliny (je acid-free) a je považován za jeden z nejkvalitnějších papírů na světě. Papír je ekologicky vyráběn v ručních papírnách přímo v Nepálu z keře Daphne nebo Lokta.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Velikost: 23x32 cm
Skladem - ihned k odběru (2 ks) | RP-LOKTAK-02
Můžeme doručit do: 26.6.2024
25 Kč
Velikost: arch 75x50 cm
Vyprodáno | RP-LOKTAK-12
102 Kč
Velikost: 23x32 cm, 5 ks
Vyprodáno | RP-LOKTAK-52
119 Kč

Detailní popis produktu

Luxusní papír Lokta v gramáži cca 80 g/m2 s hnědými tóny a vzorem kapradiny. Vhodný na jakékoli tvoření, knižní vazby, přebaly či dárková balení. Neobsahuje kyseliny (je acid-free) a je považován za jeden z nejkvalitnějších papírů na světě.
Barva:
hnědá
Gramáž: cca 80 g/m2

Velikost: dle výběru z variant nebo dle vaší potřeby, (není problém větší archy nařezat na menší dle velikosti, kterou potřebujete, stačí napsat požadavek na email info@podrukama.cz). Velikost archů je cca 49-50 x 75-76 cm, nářezy jsou větší než A4 - až do rozměru 23x32 cm.

Ruční papír Lokta je vláknitý a je odolnější proti roztržení než klasické moderní papíry. Má ale i měkkou texturu a při případném roztržení krásné ozdobné okraje, čeho se může využívat právě při práci s ním. Lokta  je skvělý pro knižní vazby, skládání origami, tisky a různé dárkové balení. Neobsahuje kyseliny a je po celém světě  považován za jeden z nejkvalitnějších ručně vyráběných papírů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepálské ruční papíry Lokta
? Barva: tmavě hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: