*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

Morušový ruční papír lisovaný - malba voskem 01

Kód: RP1-06
21 Kč

Zvolte variantu

Speciální morušový ruční papír v gramáži cca 90 g/m2 zdobený malbou voskem s barevným designovým vzorem. Papír je lisovaný, je ho možno použít i do tiskárny. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, přáníčkování i na přebaly bloků či alb, dobře se trhá i lepí. Krásně vypadá v průsvitech, je tedy vhodný na výrobu lucerniček.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Velikost: 22x31 cm
Skladem - ihned k odběru (3 ks) | RP1-06
Můžeme doručit do: 24.7.2024
21 Kč

Detailní popis produktu

Speciální morušový ruční papír v gramáži cca 90 g/m2 zdobený malbou voskem s barevným designovým vzorem. Papír je lisovaný, jednostranný, je ho možno použít i do tiskárny. Z líce je hladký, z rubu je znatelná struktura plátna a je trochu světlejší. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, přáníčkování i na přebaly bloků či alb, výrobu stínidel. Dobře se trhá i lepí, je ho možno řezat na Big Shotu a vezmou ho i některé děrovačky (málo členité tvary).

TIP: A jak papír trhat? Stačí ohyb jemně navlhčit vodou a potom stačí malá síla k odtrhnutí požadovaného kousku.

Barva:
zelená, pistáciová, fuchsiová
,
Gramáž: cca 90 g/m2
,
Velikost:  22x31 cm


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: