Morušový papír Unryu - mix 10 ks

Kód: MP2-10-10
138 Kč
Skladem - ihned k odběru (8 sada)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Velice jemný morušový papír UNRYU v gramáži 25 g/m2 v mixu barev, od každé barvy jeden kus, tedy 10 různě zbarvených morušových papírů. Foto je jen ilustrativní, je možné, že v balení budou i jiné barvy. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, decoupage, vrstvení, koláže, přáníčkování, svatební tvoření atp., jsou pH neutrální, bez dřevoviny i kyselin. Fantazii se meze nekladou, v každém případě je papír lehký a průhledný jako vánek, na to je třeba myslet.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Velice jemný morušový papír UNRYU v gramáži 25 g/m2 v mixu barev, od každé barvy jeden kus, tedy 10 různě zbarvených morušových papírů. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, decoupage, vrstvení, koláže, přáníčkování, svatební tvoření atp., jsou pH neutrální, bez dřevoviny i kyselin. Fantazii se meze nekladou, v každém případě je papír lehký a průhledný jako vánek, na to je třeba myslet. V nabídce v různých barvách.

Barva:
mix barev,

Gramáž: 25 g/m2
,
Velikost: nářezy vel. A4 nebo vel. cca  23x32 cm (
+- 0,5 cm),
Zěmě původu: Thajsko

Co je to UNRYU?
Unryu je lehký, průsvitný, ale přitom pevný papír vyrobený z kůry morušovníku, je strojově zpracovávaný. Neobsahuje kyseliny a je pH neutrální. Papír Unryu je tedy běžně označován jako 100 % morušový papír nebo i KOZO papír (KOZO je druh moruše). Pokud papír roztrhneme, vytvoříme okraj plný útržků, vlásků, chmýří a slabších i silnějších morušových vláken. Některé druhy navíc pro efekt obsahují lesklé kovové nitě nebo vlisované kousky jiných papírů či přírodnin. Unryu se prodává v různých gramážích, ale ve většině případů jako lehký průhledný papír, který je ale opravdu i velmi pevný.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: