*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

Morušový papír Unryu Lurex - mix 10 ks

Kód: MP3-10-10
161 Kč
Skladem - ihned k odběru (3 sada)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Velice jemný morušový papír UNRYU Lurex v gramáži 25 g/m2 v mixu barev, od každé barvy jeden kus, tedy 10 různě zbarvených morušových papírů se zlatými nebo stříbrnými vlákny, srdíčky či drobky. Foto je jen ilustrativní, je možné, že v balení budou i jiné barvy, druhy. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, decoupage, vrstvení, koláže, přáníčkování, svatební tvoření atp., jsou pH neutrální, bez dřevoviny i kyselin. Fantazii se meze nekladou, v každém případě je papír lehký a průhledný jako vánek, na to je třeba myslet.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Velice jemný morušový papír UNRYU v gramáži 25 g/m2 v mixu barev, od každé barvy jeden kus, tedy 10 různě zbarvených morušových papírů se zlatými nebo stříbrnými vlákny, srdíčky či drobky. Foto je jen ilustrativní, je možné, že v balení budou i jiné barvy, druhy.  Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, decoupage, vrstvení, koláže, přáníčkování, svatební tvoření atp., jsou pH neutrální, bez dřevoviny i kyselin. Fantazii se meze nekladou, v každém případě je papír lehký a průhledný jako vánek, na to je třeba myslet. V nabídce v různých barvách.

Barva:
mix barev,

Gramáž: 25 g/m2
,
Velikost: nářezy vel. A4 nebo vel. cca  23x32 cm (
+- 0,5 cm),
Zěmě původu: Thajsko

Co je to UNRYU?
Unryu je lehký, průsvitný, ale přitom pevný papír vyrobený z kůry morušovníku, je strojově zpracovávaný. Neobsahuje kyseliny a je pH neutrální. Papír Unryu je tedy běžně označován jako 100 % morušový papír nebo i KOZO papír (KOZO je druh moruše). Pokud papír roztrhneme, vytvoříme okraj plný útržků, vlásků, chmýří a slabších i silnějších morušových vláken. Některé druhy navíc pro efekt obsahují lesklé kovové nitě nebo vlisované kousky jiných papírů či přírodnin. Unryu se prodává v různých gramážích, ale ve většině případů jako lehký průhledný papír, který je ale opravdu i velmi pevný.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: