Morušový papír Unryu A4 - tmavě zelený s vláknem

Kód: MP2-019
13 Kč

Zvolte variantu

Pouze nářezy vel. A4! *** Na společném fotu 3. zleva.
Velice jemný morušový papír UNRYU v gramáži 25 g/m2 v tmavě zeleném odstínu s barevnými vlákny. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, decoupage, vrstvení, koláže, přáníčkování, svatební tvoření atp., jsou pH neutrální, bez dřevoviny i kyselin. Fantazii se meze nekladou, v každém případě je papír lehký a průhledný jako vánek, na to je třeba myslet.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Velikost: A4 - 29,5x21 cm
Skladem - ihned k odběru (10 ks) | MP2-019
Můžeme doručit do: 26.6.2024
13 Kč

Detailní popis produktu

Velice jemný morušový papír UNRYU v gramáži 25 g/m2 v tmavě zeleném odstínu, který má uvnitř viditelná světlá vlákna moruše. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, decoupage, vrstvení, koláže, přáníčkování, svatební tvoření atp., jsou pH neutrální, bez dřevoviny i kyselin. Fantazii se meze nekladou, v každém případě je papír lehký a průhledný jako vánek, na to je třeba myslet. V nabídce v různých barvách.

Barva:
tmavá zelená,
vlákna i žlutých odstínů,
Gramáž: 25 g/m2
,
Velikost: nářez pouze vel. A4,

Zěmě původu: Thajsko

Co je to UNRYU?
Unryu je lehký, průsvitný, ale přitom pevný papír vyrobený z kůry morušovníku, je strojově zpracovávaný. Neobsahuje kyseliny a je pH neutrální. Papír Unryu je tedy běžně označován jako 100 % morušový papír nebo i KOZO papír (KOZO je druh moruše). Pokud papír roztrhneme, vytvoříme okraj plný útržků, vlásků, chmýří a slabších i silnějších morušových vláken. Některé druhy navíc pro efekt obsahují lesklé kovové nitě nebo vlisované kousky jiných papírů či přírodnin. Unryu se prodává v různých gramážích, ale ve většině případů jako lehký průhledný papír, který je ale opravdu i velmi pevný.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční papíry Unryu
? Barva: tmavě zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: