Morušový papír Banán - mix 10 ks

Kód: MP1-BAN-10-10
148 Kč
Skladem - ihned k odběru (4 sada)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Mix barev morušových papírů s příměsí banánové kůry v gramáži 40 g/m2. Od každé barvy dva kusy v balení. Tyto papíry se řadí do listové kolekce morušových papírů strojově zpracovávaných, mají znatelná vlákna kůry banánovníku, jsou matná, oboustranná, pH neutrální, bez obsahu kyselin a dřevoviny. Vhodné např. na balení dárků, různé koláže, skládání origami, stínidla, přáníčkování či decoupage. Gramáž je trochu silnější než u Unryu papírů, jsou tedy vhodné i na přebaly fotoalb, notesů a bloků.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Mix barev morušových papírů s příměsí banánové kůry v gramáži 40 g/m2. Od každé barvy dva kusy v balení, celkem tedy 10 ks papírů. Tyto papíry se řadí do listové kolekce morušových papírů strojově zpracovávaných, mají znatelná vlákna kůry banánovníku, jsou matná, oboustranná, pH neutrální, bez obsahu kyselin a dřevoviny. Vhodné např. na balení dárků, různé koláže, skládání origami, stínidla, přáníčkování či decoupage. Gramáž je trochu silnější než u Unryu papírů, jsou tedy vhodné i na přebaly fotoalb, notesů a bloků.
Banánový papír je šetrný k životnímu prostředí. Banánovníky produkují ovoce pouze jednou ročně a poté jsou káceny. Zanechávají tedy za sebou velké množství "odpadu". Recyklace banánovníků na papír proto předchází zamoření lesů tímto přírodním odpadem, který lze krásně opětovně zpracovat.

Barva:
mix barev - červená, zelená, modrá, přírodní, cihlová,

Gramáž: 40 g/m2
,
Velikost: mix velikostí A4 až vel. cca  23x32 cm (
+- 0,5 cm),
Zěmě původu: Thajsko
Složení: moruše KOZO+banán. kůra

Co je to UNRYU? CO je to KOZO?
Unryu je lehký, průsvitný, ale přitom pevný papír vyrobený z kůry morušovníku, je strojově zpracovávaný. Neobsahuje kyseliny a je pH neutrální. Papír Unryu je tedy běžně označován jako 100 % morušový papír nebo i KOZO papír (KOZO je druh moruše). Pokud papír roztrhneme, vytvoříme okraj plný útržků, vlásků, chmýří a slabších i silnějších morušových vláken. Některé druhy navíc pro efekt obsahují lesklé kovové nitě nebo vlisované kousky jiných papírů či přírodnin. Unryu se prodává v různých gramážích, ale ve většině případů jako lehký průhledný papír, který je ale opravdu i velmi pevný.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: