POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Reklamní předmět - trhací bloček

Kód: TB036
90 Kč
Dodání max do 14 dnů (50 ks)
Můžeme doručit do:
11.6.2024
Možnosti doručení

Praktický dárek, který si určitě ponecháte položený na pracovním stole a využijete ho na 100%, tzv. do posledního papírku. Velikost trhacího bločku je 8,5x8,5x4 cm, barva lístků je bílá.
Velikost dárkového balení je 8,8x8,8x4,3 cm, baleno do celofánu se stuhou.
Není problém obalit i barevné či kraftové bločky, cena se vždy odvíjí od nákupní ceny bločků, zdobení je potom na druhém místě, proto je velmi pravděpodobná změna ceny! Cena je jen pro představu, bude upřesněna dle vašich požadavků. Výška bločku může být různá, i třeba jen 1 cm, tím se sníží cena dárku.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Trhací bloček plný lístků na poznámky - praktická drobnost na každý pracovní stůl. Tento je přímo určen jako poděkování pro vaše partnery a dodavatele za jejich důvěru a spolupráci. Velikost dárkového balení je 8,8 x 8,8 x 4,3 cm, baleno do celofánu se stuhou - dárkové balení, ale nemusí být, záleží na vás.
Bloček je vlastně klasická kancelářská kostka lepená po jedné straně
, barva lístků je bílá. Není problém obalit i barevné či kraftové bločky, cena se vždy odvíjí od nákupní ceny bločků, zdobení je potom na druhém místě, proto je velmi pravděpodobná změna ceny!

TIP - po využití všech trhacích listů, které jsou v kostce, není problém koupit kostku novou a spodní stranou ji vlepit do složky. Dejte si jen pozor na velikost nového bločku a také aby byl lepený, nesmí to být samostatné lístky, a ani bločky do tvaru vrtulky.

A JEŠTĚ JEDEN TIP - Není problém vyhotovit tento bloček jako dárek pro určitou osobu - k určité přiležitosti, s Vaším logem, s libovolným textem. Údaje mohou být i uvnitř. V případě zájmu pište na info@podrukama.cz, cena kusovek bude cca okolo 100-120,- dle zdobení, u většího množství stejného designu je možná sleva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reklamní firemní předměty
? Příležitosti, oslavy: Vánoce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: