POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Reklamní předmět - lepicí bloček

Kód: TB037
60 Kč
Dodání max do 14 dnů (50 ks)
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Možnosti doručení

Praktický dárek, který si určitě ponecháte položený na pracovním stole a využijete ho na 100%, tzv. do posledního papírku. Velikost lepicího bločku je 7,5x7,5x1 cm, barva lístků je barevná - dle přání. Spona je šíře 2 cm, samostatně odnímatelná a použitelná kdekoli jinde.
Velikost dárkového balení je 11x9x1,3 cm, baleno do celofánu.
Není problém obalit i kraftové bločky nebo jakkoli barevné, cena se vždy odvíjí od jejich vstupní ceny, zdobení je potom na druhém místě, proto je velmi pravděpodobná změna ceny! Cena je tedy jen pro představu, bude upřesněna dle vašich požadavků.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Trhací bloček plný lepicích lístků na poznámky - praktická drobnost na každý pracovní stůl. Tento je přímo určen jako poděkování pro vaše partnery a dodavatele za jejich důvěru a spolupráci, opatřen firemním logem. Velikost dárkového balení je 11 x 9 x 1,3 cm, baleno do celofánu.
Není problém takto ozdobit jakékoli lepicí bločky, cena se vždy odvíjí od jejich nákupní ceny, zdobení je potom na druhém místě, proto je velmi pravděpodobná změna ceny! Místo loga není problém použít vánoční dekoraci či jiný text. Kancelářská spona nemusí být součástí.

TIP - po využití všech lístků, není problém koupit lepítka nové a spodní stranou ji vlepit na kartu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reklamní firemní předměty
? Příležitosti, oslavy: Vánoce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: