*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

Přání z ručního papíru s Bódhi listem

Kód: A6029
99 Kč
Skladem - ihned k odběru (31 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Jednoduché drobné přání z hladkého morušového papíru, které je vytvořeno ze dvou vrstev papíru s přírodním okrajem, mezi které je vlepen skeletový list stromu Bódhi. Přání je jemné, něžné ...  je ho možno využít i jako svatební oznámení - výběr zde.
Cena za sadu, v celofánovém sáčku najdete přání s kartou na napsání textu a obálku (vše shodný ruční papír).

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Jednoduché přání vel. A6 z hladkého morušového papíru, které je vytvořené ze dvou vrstev papíru s přírodním okrajem, mezi které je vlepen skeletový list stromu Bódhi (list je cca velký 4,5x5 cm). Přání je jemné, něžné ...  je ho možno využít i jako svatební oznámení (na přiloženou kartu je možno přímo tisknout i na domácí inkoustové tiskárně nebo můžete vložit vlastní karton s textem).
Cena za sadu, v celofánovém sáčku najdete přání s kartou na napsání textu a obálku (vše shodný ruční papír).

  • Druh ručního papíru: morušový ruční papír
  • Barva:  smetanová
  • Gramáž: cca 150 g/m2
  • Velikost obálky:  11 x 16,5 cm
    Velikost přání: 10 x 15 cm

  • Velikost karty na text: 9,5 x 14 cm

TIP: Pokud potřebujete odeslat přání z ručního papíru poštou, doporučuji přání včetně obálky z ručního papíru vložit do obyčejné obálky většího rozměru a až na tuto obálku napsat adresu, označit pošt. známkou. Tím nedojde k poškození obálky z ručního papíru, na tento typ obálky je ale možno také normálně psát, nemá reliéfní povrch. Při osobním darování je krásné zavázat přání např. stuhou, text není potřeba psát na obálku.

POZNÁMKA - trochu spirituální :-):  Strom Bódhi, také Strom osvícení či Strom probuzení, je fíkusovitý strom (Ficus religiosa), pod kterým podle buddhistické tradice dosáhl Buddha Gautama probuzení (skt. bódhi). Mělo k němu dojít přibližně před 2 500 lety v Bódhgaji. U tohoto místa brzy vyrostl Chrám Mahábódhi, který dnes patří k vůbec nejnavštěvovanějším buddhistickým poutním místům. Tento strom je považován za jeden ze tří posvátných objektů symbolizujících Buddhu.  (Info z Wikipedie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Svatební přání z ručního papíru
? Barva: smetanová
? Příležitosti, oslavy: svatba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: