POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Gampi papír s vlisovanými kvítky 90 gr.

Kód: PN100
99 Kč
Skladem - ihned k odběru (6 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Speciální papír Gampi s vlisovanými kvítky je vhodný na jakékoli tvoření, přáníčkování, kaligrafii i na přebaly bloků či alb. Je dostatečně pevný, i když má gramáž jen 90 gr., vhodný i na kresbu a do tiskáren. Prodej v archu vel. 42x60 cm.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Papír Gampi má hladkou strukturou v gramáži 90 g/m2 v krémovém odstínu (jemně jakoby do růžova). Papír je oboustranný. Každý arch papíru je jiný, rostliny na něm jinak poskládané.
Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, přáníčkování i na přebaly bloků či alb, stínidel.
Papíry jsou zcela specifické, jak strukturou tak designem, jsou tedy vhodné i přímo na zarámování místo plakátu do rámu obrazu. Vypadá to velmi dobře.

Barva: krémová, kvítky růžové,
Gramáž: 90 g/m2
,
Velikost: archy 42x60 cm, pokud potřebujete papír jakkoli nařezat, napište požadavek do poznámky k objednávce. Domluvíme se individuáně.

Co je to Gampi?
Papír Gampi pochází z Filipín, kde roste strom Abaca. Strom je  to vzhledem velmi podobný banánovníku. Jeho vlákna jsou oblíbená po staletí, protože jsou enormně pevná, dlouhá. Dříve se z něj kromě provazů vyráběly také látky.
Papír vyrobený z gampi je krásný a má příznačný perleťový lesk, je odolný vůči vodě, hmyz jej nenapadá a nemění barvu, proto je nazýván „králem papíru“, užívá se na vzácné dokumenty. V Japonsku byl od pradávna oblíbený pro psaní a malování. Vzhledem k tomu, že pěstování je složité, produkce se v posledních letech snížila a papír Gampi je tak každým rokem vzácnější a dražší. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: