Novoroční přání - 119

Kód: PF0118-1 PF0118-2 PF0118-3 Zvolte variantu
55 Kč 45,45 Kč bez DPH
Dodání max do 14 dnů (50 ks) Dodání max do 14 dnů (50 ks) Dodání max do 14 dnů (50 ks) Zvolte variantu
Velikost ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
PF na přání + foto reálného vzorku ?
obálky k výběru ?
Můžeme doručit do:
18.12.2023 18.12.2023 18.12.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Luxusní firemní novoroční přání s kovovým motivem roku 2024 (rok bude dodán aktuální). Přání je rozevírací, text je možno měnit na přední straně i uvnitř.
Velikost přání je 10,5x21 cm. Uvedená cena je dle foto vzorového přání, obálka není v ceně.
POZOR!!! je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, ale držet se daného typu PF, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme společně papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF). Veškeré domluvy jsou zcela individuální!

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Toto rozevírací novoroční přání s kovovým motivem roku 2024 je jako stvořené pro firemní účely jakéhokoli oboru, zejména např. ve strojírenství. Je to způsob, jak decentně poděkovat svým partnerům, dodavatelům či klientům za důvěru a spolupráci.
"Dejte jim najevo, že jste s nimi a že věříte v jejich úspěch a štěstí v příštím roce díky této ručně vyrobené novoročenky!"
Vzorové přání je v základu bílé, s kraftem a s efektním papírem na předním straně a s kovovou dekorací aktuálního roku 2024.
V ceně je výběr textu, doplnění loga k textu a papíru, také výběr velikosti přání. K objednávce je tedy nutno dodat: logo, text a výběr papírů, velikost si vyberte z variant PF.
Vše odešlete na e-mail info@podrukama.cz. Firemní LOGO zašlete v co největší kvalitě ve formátu png nebo jpg. Text si můžete vybrat v souboru TEXTY K NOVOROČENKÁM, který je umístěn i výše v záložce Související soubory (hned vedle Popisu), nebo pošlete vlastní text. Text včetně loga vám bude v pdf zaslán před tiskem k odsouhlasení.
Tisk je uvnitř přání, které může být v základu bílé, smetanové nebo i kraftové.
U kraftového přání bude tisk proveden na kartu bílého nebo smetanového papíru a ta bude vlepena uvnitř, u bílého či smetanového bude tisk přímo do přání. V současné době skladem dekorace kovového roku 2024 pouze ve stříbrné barvě.
Dle barvy papíru k tisku si přiobjednejte i obálky, k bílému papíru bílé, ke kraftovému hnědé kraftové.

  • Druh papíru na podklad: efektní metalický karton gr. 250 g/m2,
  • Druh papíru k tisku: základ rozevíracího přání může být kraft, smetana nebo bílé gr. 300 g/m2,
  • Velikost přání: 10,5x21 cm,
  • Barva obálky:  výběr z bílé, smetanové nebo kraftově hnědé,
  • Velikost obálky: 11x22 cm, nutno objednat zvlášť není v ceně,
  • Typ novoročenky:  formát rozevíracího přání.

Upozorňuji, že je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, ale držet se daného typu PF, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme společně papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF).

A co je to PF?

Zkratka "PF" je odvozena z francouzského "pour féliciter" = "pro štěstí". Je to vlastně kartička s přáním všeho nejlepšího do nového roku všem blízkým okolo nás. Zkratka PF byla vynálezem hraběte Chotka z Chotkova a Vojnína, který zasílání novoročenek zavedl ve 30. letech 19. st. Novoročenka se v dřívějších dobách považovala za hodnotný umělecký výtvor, protože bývala zdobená renomovanými výtvarníky.
V současné době i přes rozmach elektronické komunikace zůstává tištěné novoroční přání nezaměnitelnou součástí osobní i firemní prezentace a propagace. Více o něm v úvodu kategorie Novoročenky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novoročenky
? Barva: bílá, stříbrná, světle hnědá
? Příležitosti, oslavy: Vánoce, Nový rok
? Velikost papíru: A6, cca 105x148 mm, DL, cca 105x210 mm, čtverec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: