POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Novoroční přání - 117

Kód: PF0117-1 PF0117-2 Zvolte variantu
55 Kč
Dodání max do 14 dnů (4 ks) Dodání max do 14 dnů (4 ks) Zvolte variantu
Barevnost ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
PF na přání + foto reálného vzorku ?
obálky k výběru ?
Můžeme doručit do:
11.6.2024 11.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Firemní novoroční přání s krásnou dřevěnou ozdobou. Přání je rozevírací, text je možno měnit na přední straně i uvnitř.
Velikost přání je 13,5x13,5cm. Uvedená cena je dle foto vzorového přání, obálka není v ceně.
POZOR!!! je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, ale držet se daného typu PF, ale s úplně jinými papíry nebo dekorací, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme společně papíry a dřevěnou dekoraci přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF). Veškeré domluvy jsou zcela individuální!

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Toto rozevírací vánoční přání s dřevěnou ozdobou se hodí jak pro soukromé, tak i firemní účely v jakéhokoli oboru. Je to způsob, jak decentně poděkovat své rodině, svým partnerům, dodavatelům či klientům za důvěru a spolupráci.
"Dejte jim najevo, že jste s nimi a že věříte v jejich úspěch a štěstí v příštím roce díky této ručně vyrobené novoročenky!"
Vzorové přání je v základu kraftové s reliéfním vzorem na bílém papíře, ozdoba je dřevěná s jutovou mašličkou. Dekorace na přání budou dodány v mixu tří druhů, které vidíte mezi přiloženými fotkami.
V ceně je výběr textu, doplnění loga k textu a bílý nebo smetanový karton s reliéfem, kraftový základ. K objednávce je tedy nutno dodat: logo, text a výběr ze dvou papírů.
Vše odešlete na e-mail info@podrukama.cz. Firemní LOGO zašlete v co největší kvalitě ve formátu png nebo jpg. Text si můžete vybrat v souboru TEXTY K NOVOROČENKÁM, který je umístěn i výše v záložce Související soubory (hned vedle Popisu), nebo pošlete vlastní text. Text včetně loga vám bude v pdf zaslán před tiskem k odsouhlasení.
Tisk bude na kartě vlepené do kraftového přání v barvě dle vybrané barvy na přední straně s reliéfem. Ozdoba - na přáních bude mix dekorací, tak jako na této fotce drevene-tvary-andele.

Dle barvy papíru k tisku si přiobjednejte i obálky, k bílému papíru bílé, ke smetanovému smetanové.

  • Základ přání: kraftový karton gr. 300 g/m2,
  • Druh papíru k tisku a barva papíru s reliéfem: hladká bílá nebo smetanová gr. 250 g/m2,
  • Velikost přání: 13,5x13,5 cm,
  • Barva obálky:  výběr ze smetanová, bílá nebo kraftová hnědá,
  • Velikost obálky: 14-15x14-15 cm, nutno objednat zvlášť není v ceně,
  • Typ novoročenky:  formát rozevíracího přání.

Upozorňuji, že je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, ale držet se daného typu PF, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme společně papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF).A co je to PF?

Zkratka "PF" je odvozena z francouzského "pour féliciter" = "pro štěstí". Je to vlastně kartička s přáním všeho nejlepšího do nového roku všem blízkým okolo nás. Zkratka PF byla vynálezem hraběte Chotka z Chotkova a Vojnína, který zasílání novoročenek zavedl ve 30. letech 19. st. Novoročenka se v dřívějších dobách považovala za hodnotný umělecký výtvor, protože bývala zdobená renomovanými výtvarníky.
V současné době i přes rozmach elektronické komunikace zůstává tištěné novoroční přání nezaměnitelnou součástí osobní i firemní prezentace a propagace. Více o něm v úvodu kategorie Novoročenky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novoročenky
? Barva: bílá, světle hnědá
? Materiál: dřevo, papír
? Příležitosti, oslavy: Vánoce, Nový rok
? Velikost papíru: čtverec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: