*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

Novoročenka obdélník - 111

Kód: PF0111
45 Kč
Dodání max do 14 dnů (59 ks)
PF na přání + foto reálného vzorku ?
obálky k výběru ?
Můžeme doručit do:
2.8.2024
Možnosti doručení

Firemní novoroční přání s efektním papírem.
Velikost přání je 12,5x17,5cm. Uvedená cena je dle foto vzorového přání, obálka není v ceně.
POZOR!!! je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, držet se daného stylu, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF.)

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Obdélníkové novoroční přání s efektním papírem ve tvaru rámečku se pro firmy může stát tou pravou volbou, jak poděkovat svým partnerům a dodavatelům za důvěru a spolupráci. Bez nich by nemohly dosáhnout toho, čeho dosáhly, proto si alespoň jednou za rok jejich partneři zaslouží drobný dárek ve formě ručně vyrobeného vánočního přání. "Dejte svým partnerům najevo, že jste s nimi a že věříte v jejich úspěch a štěstí v příštím roce!"
Vzorové přání je ve smetanovo-zlatém provedení. Papír se v základu leskne v motivu hvězdiček. Papír k tisku byl použit hladký smetanový.

Upozorňuji, že je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání (vybereme papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF.)
V ceně je výběr textu, doplnění loga, jeden z efektních fotokartonů a tisk na jeden z níže uvedených papírů. K objednávce je tedy nutno dodat: logo, text a výběr papírů.
Vše odešlete na e-mail info@podrukama.cz. Firemní LOGO zašlete v co největší kvalitě ve formátu png nebo jpg. Text si můžete vybrat v souboru TEXTY K NOVOROČENKÁM, který je umístěn i výše v záložce Související soubory (hned vedle Popisu), nebo pošlete vlastní text. Text včetně loga vám bude v pdf zaslán před tiskem k odsouhlasení.
Přehlídka efektních fotokartonů je mezi fotkami u zboží, poprosím o výběr tam, a papíry k tisku můžete vybírat zde:
1. Via Felt přírodní, 220 g/m2
2. Via Laid bílý, 220 g/m2 (je na vidět na vzorku)
3. Via Laid smetanový, 220 g/m2
4. hladký bílý karton, 220 g/m2
5. hladký smetanový karton, 220 g/m2


Dle barvy papíru k tisku si přiobjednejte i obálky, k bílému papíru bílé, ke smetanovému smetanové, k přírodnímu doporučuji kraftové.

  • Druh papíru na podklad: efektní karton gr. 250 g/m2,
  • Druh papíru k tisku: čistě hladký bílý nebo smetanový, nebo výběr z Via Felt a Laid bílý nebo smetanový, gr. 220 g/m2,
  • Velikost přání: 12,5x17,5 cm,
  • Barva obálky:  výběr ze smetanová, bílá nebo kraftová hnědá,
  • Velikost obálky: 13x18 cm, nutno objednat zvlášť není v ceně,
  • Typ novoročenky:  formát jednostranné karty.

A co je to PF?
Zkratka "PF" je odvozena z francouzského "pour féliciter" = "pro štěstí". Je to vlastně kartička s přáním všeho nejlepšího do nového roku všem blízkým okolo nás. Zkratka PF byla vynálezem hraběte Chotka z Chotkova a Vojnína, který zasílání novoročenek zavedl ve 30. letech 19. st. Novoročenka se v dřívějších dobách považovala za hodnotný umělecký výtvor, protože bývala zdobená renomovanými výtvarníky.
V současné době i přes rozmach elektronické komunikace zůstává tištěné novoroční přání nezaměnitelnou součástí osobní i firemní prezentace a propagace. Více o něm v úvodu kategorie Novoročenky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novoročenky
? Barva: smetanová, zlatá, světle hnědá
? Příležitosti, oslavy: Vánoce, Nový rok
? Velikost papíru: B6, cca 125x176 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: