Morušový papír RAINTREE - tmavý

Kód: MP1-RAIN-3
od 16 Kč

Zvolte variantu

Jemný morušový papír s příměsí listů stromu raintree v gramáži 50 g/m2. Tento papír ve smetanovém přírodním odstínu se řadí do listové kolekce morušových papírů strojově zpracovávaných, má v sobě viditelné listy, je matný a opravdu jen lehce průsvitný, je pH neutrální, bez obsahu kyselin a dřevoviny. Vhodný např. na balení dárků, různé koláže, skládání origami, stínidla, přáníčkování či decoupage. Gramáž je trochu silnější než u Unryu papírů, je tedy vhodný i na přebaly fotoalb, notesů a bloků.
Na společné fotografii je to ten uprostřed.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Velikost: 23x32 cm
Skladem - ihned k odběru (8 ks) | MP1-RAIN-3
Můžeme doručit do: 26.6.2024
16 Kč
Velikost: arch 94x64 cm
Vyprodáno | MP1-RAIN-31
112 Kč

Detailní popis produktu

Jemný morušový papír s příměsí listů stromu raintree v gramáži 50 g/m2. Tento papír ve smetanovém přírodním odstínu se řadí do listové kolekce morušových papírů strojově zpracovávaných, má v sobě viditelné listy, je matný a lehce průsvitný, je pH neutrální, bez obsahu kyselin a dřevoviny. Vhodný např. na balení dárků, různé koláže, skládání origami, stínidla, přáníčkování či decoupage. Gramáž je trochu silnější než u Unryu papírů, je tedy vhodný i na přebaly fotoalb, notesů a bloků.

Barva:
přírodní, hnědošedá,
khaki, zelené a přírodní listy,
Gramáž: 50 g/m2
, trošku silnější než světlý raintree,
Velikost: nářezy větší než A4, vel. cca  23x32 cm (
+- 0,5 cm),
Zěmě původu: Thajsko
Složení: moruše KOZO+listy

Co je to UNRYU? CO je to KOZO?
Unryu je lehký, průsvitný, ale přitom pevný papír vyrobený z kůry morušovníku, je strojově zpracovávaný. Neobsahuje kyseliny a je pH neutrální. Papír Unryu je tedy běžně označován jako 100 % morušový papír nebo i KOZO papír (KOZO je druh moruše). Pokud papír roztrhneme, vytvoříme okraj plný útržků, vlásků, chmýří a slabších i silnějších morušových vláken. Některé druhy navíc pro efekt obsahují lesklé kovové nitě nebo vlisované kousky jiných papírů či přírodnin. Unryu se prodává v různých gramážích, ale ve většině případů jako lehký průhledný papír, který je ale opravdu i velmi pevný.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tenké strojově čerpané morušové papíry s rostlinami
? Barva: tmavě modrá, světle zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: