Připravila jsem pro vás novou rubriku Kurzy a přednášky. Najdete zde nabídku kurzů v nové Tvůrčí dílně Pod Rukama v Bílovci!

FOTOALBUM KLASICKÉ s květy

Kód: FA001
1 520 Kč 1 256,20 Kč bez DPH
Dodání max do 14 dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.5.2024
Možnosti doručení

Všechna fotoalba z mé dílny mají pevnou, šitou vazbu, která vydrží časté otevírání. Pevné listy vyšší gramáže jsou prokládané pergamenovými papíry, které jsou určeny jako ochrana proti poškrábání fotografií. Alba jsou obaleny do kvalitních ručních papírů a jemně přizdobeny.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Některé zážitky si prostě chceme připomínat, protože je máme zaryté ve svém srdci. Mohou to být třeba dojemné svatební okamžiky, první úsměv našeho dítěte, oslavy, úžasné dovolené u moře či na horách nebo jen obyčejné momentky všedního života. Vždyť je to tak příjemné, když se rodina sejde a vytáhne staré fotoalbum.

Pro tyto příležitosti jsou perfektní právě klasická fotoalba, do kterých můžeme uschovat nejen krásné tištěné fotografie, ale i drobné památky jako jsou pohledy, obrázky, vstupenky, samolepky, vizitky nebo i kousky předmětů (např. vylisované květiny, ústřižky látky či krajky nebo třeba vlásky dítěte). Takto vyplněné fotoalbum se tak stane jedinečnou památkou, kterou budou obhlížet ještě naše pravnoučata. :-)

Všechna fotoalba z mé dílny mají pevnou, šitou vazbu, která vydrží časté otevírání. Pevné listy vyšší gramáže jsou prokládané pergamenovými papíry, které jsou určeny jako ochrana proti poškrábání fotografií. Alba jsou vždy obalena do kvalitních ručních papírů a jemně přizdobena. Předsádka je taktéž z ručního papíru. Dle vašeho přání je možno album upravit, dozdobit, případně doplnit text na předsádku - v případě zájmu, napište do poznámky k objednávce nebo pošlete zvlášť email před objednáním. Tato služba je zpoplatněna, vše je předem odsouhlaseno z obou stran.

Fotografie se do klasických alb lepí speciálními lepidly na fotografie - mohou být tekuté, tyčinkové, různé lepicí pásky nebo klasické fotorůžky či podlepky (a nebojte se práce s nimi ... jsou již samolepicí, ne takové ty staré, olizové!). Možno dokoupit zde.

  • Velikost fotoalba: š. 29-31 x v. 30-33 x hřbet 4-5 cm (velikost je přibližná, bude upřesněno dle aktuálního skladu,
  • Vazba: šitá
  • Počet stran: 60 nebo100, bílá či smetanová barva, gr. cca 220 g/m2
  • Potah: morušový ruční papír, hřbet smetanový, přední a zadní strana s vlisovanými květy
  • Zdobení: jutový provázek a růžičky z ručního papíru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: