*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

DOPISNÍ SADA s přeskou 1

Kód: DS040
269 Kč
Skladem - ihned k odběru (1 sada)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dopisní sada na foto nahoře, obě jsou z morušového ručního papíru: 5x obálka + 5x dopisní papír. Dárkové balení. Jedna ze dvou velmi podobných sad, liší se drobně dekorací i složením a druhem papírů uvnitř!

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Dopisní sada z morušového ručního papíru. Ovázána kouskem nepálského papíru a ozdobena proužkem morušového papíru s kovovou sponou a drobnou dekorací s měděného drátku se sklem. Vše dle fotografií.

Dopisní papír má okraje trhané, jemně smetanové. Obálka je pevná, nelisovaná, podlouhlá v barvě krémové s vlisovanými lístky.

Gramáž papíru 100 gr., u obálky 150 g/m2, velikost obálky 10,5 x 23,5 cm. Uvedená cena je za 5 obálek a 5 dopisních papírů.

Celá sada je dárkově balena do celofánu, papír je složen na třetinky.

Budu ráda, když se Vám mé dopisné sady zalíbí a budete šířit krásu ručního papíru i psaní rukou. Vždyť je to tak krásné a tak osobní :-).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: