POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Svatební oznámení z EKO morušového papíru 11x16 cm

Kód: OZNA6-EKO1
od 47 Kč

Zvolte variantu

POZOR! Omezené množství!
Svatební oznámení z recyklovaného morušového ručního papíru s přírodními okraji. Ruční papír pochází z papírny Papyrea, kterou jsem požádala, zda mi zpracuje zbytky morušových papírů v přírodních barvách ... a ejhle je z toho tento krásný papír. Tisk je v ceně, text, jeho barva a font dle přání zákazníka. Obálku je nutno objednat zvlášť, na výběr je více typů. Základní informace jak oznámení objednat, včetně textů k výběru naleznete níže nebo v záložce Související soubory (vedle Popisu), pokračujte proto na Detailní informace.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Barevnost: přírodní
Dodání max do 14 dnů (50 ks) | OZNA6-EKO1
Můžeme doručit do: 10.6.2024
47 Kč
Poplatek za grafickou přípravu: ano
Skladem - ihned k odběru (5 ks) | OZNA6-EKO1-GR
Můžeme doručit do: 29.5.2024
330 Kč

Detailní popis produktu

Svatební oznámení z recyklovaného morušového ručního papíru s přírodními okraji. Ruční papír zpracovala papírna Papyrea, kterou jsem požádala, zda mi zrecykluje zbytky morušových papírů v přírodních barvách ... a ejhle je z toho tento krásný papír a tím i krásné svatební oznámení.
Gramáž papíru je více než 250 g/m2, papír má přírodní okraje (jakoby otrhané, nepravidelné) a hladký povrch s jemnou strukturou, sem tam vlákno.
A co něm říká jeho "recy výrobce"?vyroba-papiru

Tisk je v ceně oznámení, texty, jejich barva a font dle přání zákazníka, jen obálku je nutno objednat zvlášť, na výběr je více typů, viz. Související produkty, nebo vyberte z těchto odkazů:
1. obálka z morušového papíru 17x12 cm
2. obálka z morušového papíru 18x13 cm
3. obálka z morušového papíru 18x12 cm

Všeobecné informace o objednávání svatebních oznámení naleznete ZDE nebo včetně i dalších souborů a výběrů různých textů v záložce Související soubory, hned vedle Popisu.
1. možnost
Podívejte se, prosím, vedle do záložky Související soubory a pročtěte si všechny informace, potom mi vše popište do e-mailu na info@podrukama.cz. Pročtěte si, prosím také i 2. možnost objednání, jsou v ní uvedeny potřebné údaje, které budu potřebovat pro toto konkrétní oznámení.
2. možnost
Objednejte přímo přes e-shop a to takto:
1. ťukněte nahoře vedle fotografií na tlačítko Zvolte variantu (nebo první záložka Varianty po levé straně před Popisem) a zobrazí se vám tabulkový přehled, co vše můžete objednat,
2. vložte si požadovaný počet oznámení(počet ks je omezen, pokud není dostatečné množství ozvěte se na mail) + vložte 1x poplatek za grafiku (ten se platí vždy 1x za všechny listiny),
3. obálka není v ceně oznámení, objednejte si je z výše uvedených odkazů výběru obálek, jsou v nabídce v různých barvách, obálka nemusí být tón v tónu, ale může být i v jiné barvě než oznámení, shodné obálky nejsou,
4. ostatní tiskoviny je možno objednat, viz. Související produkty,
5. zadejte si vaši adresu, vyberte si platbu, dopravu a do poznámky mi pošlete všechny níže uvedené informace a objednávku odešlete,
4. nebo mi údaje z poznámky pošlete do e-mailu na info@podrukama.cz, do meilu určitě připiště ještě cokoli vás napadne, snažím se vždy obratem ozvat, důležité jsou tyto informace:
5. výběr textů, fontu (najdete vše výše v Souvisejících souborech vedle Popisu) a barva textu,
6. oznámení je možno převázat provázkem, lýkem či stuhou, doplnit květem, pečetí atp. (vše je již za příplatek),
7. ostatní tiskoviny je možno také objednat, klidně je popište zvlášť, vytvoříme (papír je možno pěkně trhat, velikosti se tedy mohou upravit),
10. oznámení je možno kombinovat i s klasickou obálkou 18x13 cm.


*******************************

Gramáž:
cca 250 g/m2
(díky ruční výrobě může dojít k drobné odchylce),
Velikost: cca 11 cm x 16 cm,

Barva - popis: jemný přírodní odstín krémové s béžovou.


Poznámka - Každá z těchto kartiček je vyrobena ručně. Každý list je ručně čerpán, lisován a sušen s péčí a za použití prastarých technik rukodělných dílen ze 100% recyklovaných kousků morušových papírů, díky čemuž je papír pevný a má krásné přírodní okraje. Jako takové jsou vhodné pro ruční kaligrafii, akvarely i digitální tisk včetně domácího tisku na inkoustové tiskárně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svatební oznámení
? Barva: bílá, smetanová, vanilková
? Příležitosti, oslavy: svatba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: