POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Svatební oznámení z bavlněného papíru 13x18 cm

Kód: OZNB6-06-SAHP
od 50 Kč

Zvolte variantu

Jednoduché svatební oznámení z bavlněného ručního papíru s přírodními okraji. Ruční papír pochází ze 100% recyklované bavlny přímo z Indie. Tisk je v ceně, obálku ze stejného bavlněného papíru je nutno objednat zvlášť, text a font dle přání zákazníka. Základní informace jak oznámení objednat, včetně textů k výběru naleznete níže nebo v záložce Související soubory (vedle Popisu), pokračujte proto na Detailní informace.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Barevnost: bílá
Dodání max do 14 dnů (55 ks) | OZNB6-03-SAHP
Můžeme doručit do: 11.6.2024
50 Kč
Barevnost: slonová kost
Dodání max do 14 dnů (95 ks) | OZNB6-05-SAHP
Můžeme doručit do: 11.6.2024
50 Kč
Barevnost: vanilková
Dodání max do 14 dnů (18 ks) | OZNB6-06-SAHP
Můžeme doručit do: 11.6.2024
50 Kč
Poplatek za grafickou přípravu: ano
Skladem - ihned k odběru (5 ks) | OZNB6-GR-SAHP
Můžeme doručit do: 30.5.2024
330 Kč

Detailní popis produktu

V jednoduchosti je krása. Přesně toto platí pro jednoduché svatební oznámení, které zdobí jen luxusní ručně vyráběný indický bavlněný papír. Jeho gramáž je silná 200-220 g/m2, papír má přírodní okraje (jakoby otrhané, nepravidelné), hladký povrch s jemnou strukturou, neobsahuje kyseliny ani lignin.
Karty k tisku si můžete prohlédnout také ZDE a ze stejného materiálu jsou k mání také obálky, v tomto odkazu si je také prosím objednejte. Na základních vzorových fotografiích je barva karty i obálky slonová kost.

Všeobecné informace o objednávání svatebních oznámení naleznete ZDE nebo včetně i dalších souborů a výběrů různých textů v záložce Související soubory, hned vedle Popisu.
1. možnost
Podívejte se, prosím, vedle do záložky Související soubory a pročtěte si všechny informace, potom mi vše popište do e-mailu na info@podrukama.cz. Pročtěte si, prosím také i 2. možnost objednání, jsou v ní uvedeny potřebné údaje, které budu potřebovat pro toto konkrétní oznámení.
2. možnost
Objednejte přímo přes e-shop a to takto:
1. ťukněte nahoře vedle fotografií na tlačítko Zvolte variantu (nebo první záložka Varianty po levé straně před Popisem) a zobrazí se vám tabulkový přehled, co vše můžete objednat,
2. vložte si požadovaný počet oznámení + vložte 1x poplatek za grafiku (ten se platí vždy 1x za všechny listiny),
3. obálka není v ceně oznámení, objednejte si je ZDE, jsou v různých barvách, nebo je najdete také v Souvisejících produktech, obálka nemusí být tón v tónu, ale může být i v jiné barvě než karta na oznámení,
4. ostatní tiskoviny, viz. info níže,
5. zadejte si vaši adresu, vyberte si platbu, dopravu a do poznámky mi pošlete všechny níže uvedené informace a objednávku odešlete,
4. nebo mi údaje z poznámky pošlete do e-mailu na info@podrukama.cz, do meilu určitě připiště ještě cokoli vás napadne, snažím se vždy obratem ozvat, důležité jsou tyto informace:
5. výběr textů, fontu (najdete vše výše v Souvisejících souborech vedle Popisu) a barva textu,
6. oznámení je možno převázat provázkem, lýkem či stuhou, doplnit květem, pečetí atp. (vše je již za příplatek),
7. ostatní tiskoviny je možno také objednat, ale jelikož už nyní mám omezené množství jednotlivých karet, ostatní listiny je možno dotisknout až po předchozí domluvě, aby vám vše vyšlo a ladilo k sobě. Vše popište a domluví se individuálně. Všechny velikosti kartiček pro Vaši představu, jsou k výběru ZDE.
10. oznámení je možno kombinovat i s klasickou obálkou.


TIP: Tyto karty je možno koupit také samostatně ZDE, včetně obálek ZDE , jen jako materiál, a tisky si vyhotovit sami nebo případně využít kaligrafie. A ještě jedna rada - u tohoto typu oznámení 13x18 cm doporučuji text pozvánky doplnit do textu oznámení, v tomto případě se dělají dva typy oznámení s rozdílným textem (příplatek za text navíc není).

*******************************

Gramáž:
cca 200-220 g/m2
(díky ruční výrobě může dojít k odchylce až ±20 %),
Velikost: cca 12,5-13,5 cm x 17,5-18,5 cm (díky ruční výrobě a přírodnímu okraji jsou velikosti karty přibližné) tvary jsou opravdu různé a nepravidelné, vše je ruční práce indických výrobců,

Barvy - popis:
bílá - čistě bílá,
vanilková - světlounce smetanovo-žlutá,
tato je na vzorových fotografiích,
slonová kost - jemně smetanová.


Poznámka - Každá z těchto kartiček je vyrobena ručně. Každý list je ručně zvedán, lisován a sušen s péčí a za použití prastarých technik rukodělných dílen ze 100% recyklované bavlny, díky čemuž je papír měkký a pevný a má krásné přírodní okraje. Tyto kusy jsou klíženy bez obsahu kyselin, bez použití živočišné želatiny, barvy jsou textilní pro udržení stálosti a vše dokončeno lisováním za studena. Jako takové jsou vhodné pro ruční kaligrafii i digitální tisk včetně domácího tisku na inkoustové tiskárně.
Indický výrobce
Sri Aurobindo Handmade Paper podporuje trvale udržitelný rozvoje planety. Papír je vyroben z odřezků 100% bavlny pocházející z textilního průmyslu v jižní Indii, což pomáhá snižovat množství odpadu, který by se jinak stal skládkou. Voda po výrobě papíru se upravuje na přímo na místě a znovu se používá v sekundárních papírenských činnostech, stejně jako k zalévání kokosových palem a zahrad taktéž v továrně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svatební oznámení
? Barva: bílá, smetanová, vanilková
? Příležitosti, oslavy: svatba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: