POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Novoroční přání z ručního papíru - 122

Kód: PF0122-1 PF0122-2 Zvolte variantu
56 Kč
Dodání max do 14 dnů (23 ks) Dodání max do 14 dnů (23 ks) Zvolte variantu
Barevnost ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
PF na přání + foto reálného vzorku ?
obálky k výběru ?
Můžeme doručit do:
11.6.2024 11.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Firemní novoroční přání tentokrát celé z ručního papíru včetně obálky, v tomto případě je design PF pouze tak, jak ho vidíte na foto - jsou dvě verze motivu. Přání je rozevírací, text je možno doplnit jak na přední stranu, tak i dovnitř.
Velikost přání je 12,5x17,5cm. Uvedená cena je dle foto vzorového přání, obálka z ručního papíru není v ceně.
POZOR!!! je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, ale držet se daného typu PF, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme společně papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF). Veškeré domluvy jsou zcela individuální!

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Toto rozevírací novoroční přání je vyrobeno z ručního morušového papíru, hodí se tedy pro firemní účely jakéhokoli oboru. Je to způsob, jak decentně poděkovat svým partnerům, dodavatelům či klientům za důvěru a spolupráci.
"Dejte jim najevo, že jste s nimi a že věříte v jejich úspěch a štěstí v příštím roce díky této ručně vyrobené novoročenky!"
Vzorové přání je v základu s modrým ručním papírem s výřezem a uvnitř je smetanový papír k tisku, k výběru jsou dvě verze PF, které se liší motivem. POZOR: Omezené množství modré skladem, pouze 23 ks!

Upozorňuji, že je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, ale držet se daného typu PF, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme společně papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF).
V ceně je výběr textu, doplnění loga a ruční papíry v barevnosti dle fotek. K objednávce je tedy nutno dodat jen logo a texty.
Vše odešlete na e-mail info@podrukama.cz. Firemní LOGO zašlete v co největší kvalitě ve formátu png nebo jpg. Text si můžete vybrat v souboru TEXTY K NOVOROČENKÁM, který je umístěn i výše v záložce Související soubory (hned vedle Popisu), nebo pošlete vlastní text. Text včetně loga vám bude v pdf zaslán před tiskem k odsouhlasení.
Tisk je uvnitř na smetanový ruční papír.

  • Druh papíru na přebal: ruční morušový papír gr. 170 g/m2,
  • Druh papíru k tisku: smetanový morušový papír gr. 180 g/m2,
  • Velikost přání: 9,3x19 cm,
  • Barva obálky:  smetanová, ruční papír,
  • Velikost obálky: 10,5x20 cm, nutno objednat zvlášť není v ceně,
  • Typ novoročenky:  formát rozevíracího přání.

A co je to PF?
Zkratka "PF" je odvozena z francouzského "pour féliciter" = "pro štěstí". Je to vlastně kartička s přáním všeho nejlepšího do nového roku všem blízkým okolo nás. Zkratka PF byla vynálezem hraběte Chotka z Chotkova a Vojnína, který zasílání novoročenek zavedl ve 30. letech 19. st. Novoročenka se v dřívějších dobách považovala za hodnotný umělecký výtvor, protože bývala zdobená renomovanými výtvarníky.
V současné době i přes rozmach elektronické komunikace zůstává tištěné novoroční přání nezaměnitelnou součástí osobní i firemní prezentace a propagace. Více o něm v úvodu kategorie Novoročenky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novoročenky
? Barva: smetanová, tmavě modrá
? Materiál: ruční papír
? Příležitosti, oslavy: Vánoce, Nový rok
? Velikost papíru: DL, cca 105x210 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: