*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

Novoroční přání - 120

Kód: PF0120-1 PF0120-2 PF0120-3 Zvolte variantu
50 Kč 42 Kč 50 Kč od 42 Kč
Dodání max do 14 dnů (50 ks) Dodání max do 14 dnů (50 ks) Dodání max do 14 dnů (50 ks) Zvolte variantu
Velikost ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
PF na přání + foto reálného vzorku ?
obálky k výběru ?
Můžeme doručit do:
5.8.2024 5.8.2024 5.8.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Luxusní firemní novoroční přání s efektním papírem jako základ. Přání je rozevírací, text je možno měnit na přední straně i uvnitř.
Velikost přání je 10,5x21 cm. Uvedená cena je dle foto vzorového přání, obálka není v ceně.
POZOR!!! je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, ale držet se daného typu PF, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme společně papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF). Veškeré domluvy jsou zcela individuální!

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Toto rozevírací novoroční přání s efektním papírem jako základ je úplně jak dělané pro firemní účely jakéhokoli oboru. Je to způsob, jak decentně poděkovat svým partnerům, dodavatelům či klientům za důvěru a spolupráci.
"Dejte jim najevo, že jste s nimi a že věříte v jejich úspěch a štěstí v příštím roce díky této ručně vyrobené novoročenky!"
Vzorové přání je v základu smetanové se zlatými hvězdičkami, text je na smetanovém kartonu, vlepené uvnitř přání. Každé přání bude s daným vybraným efektním papírem jiné, speciální.
V ceně je výběr textu, doplnění loga k textu a papíru efektního papíru a papíru k tisku. K objednávce je tedy nutno dodat: logo, text a výběr papírů.
Vše odešlete na e-mail info@podrukama.cz. Firemní LOGO zašlete v co největší kvalitě ve formátu png nebo jpg. Text si můžete vybrat v souboru TEXTY K NOVOROČENKÁM, který je umístěn i výše v záložce Související soubory (hned vedle Popisu), nebo pošlete vlastní text. Text včetně loga vám bude v pdf zaslán před tiskem k odsouhlasení.
Tisk je na vlepené kartě uvnitř přání, která může být v základu bílá nebo smetanová.

Dle barvy papíru k tisku si přiobjednejte i obálky, k bílému papíru bílé, ke kraftovému hnědé kraftové.

  • Druh papíru na podklad: efektní metalický karton gr. 250 g/m2,
  • Druh papíru k tisku: základ rozevíracího přání může být kraft, smetana nebo bílé gr. 300 g/m2,
  • Velikost přání: 10,5x21 cm,
  • Barva obálky:  výběr z bílé, smetanové nebo kraftově hnědé,
  • Velikost obálky: 11x22 cm, nutno objednat zvlášť není v ceně,
  • Typ novoročenky:  formát rozevíracího přání.

Upozorňuji, že je možná jakákoli změna designu, papírů, doplnění dekorací, textu, doplnění loga atp., vše je ve Vašich rukách, stačí vaše požadavky poslat na e-mail info@podrukama.cz nebo připsat do poznámky k objednávce. Dle množství změn je také možná změna ceny! Pokud chcete něco extra, ale držet se daného typu PF, ale s úplně jinými papíry, nebojte si připlatit 300,- za nové návrhy přímo vašeho přání - viz. příplatek výše "PF na míru" (vybereme společně papíry a dekorace přímo pro vaši firmu), posílám foto, různé návrhy v pdf i foto konečného vzorku PF).

A co je to PF?

Zkratka "PF" je odvozena z francouzského "pour féliciter" = "pro štěstí". Je to vlastně kartička s přáním všeho nejlepšího do nového roku všem blízkým okolo nás. Zkratka PF byla vynálezem hraběte Chotka z Chotkova a Vojnína, který zasílání novoročenek zavedl ve 30. letech 19. st. Novoročenka se v dřívějších dobách považovala za hodnotný umělecký výtvor, protože bývala zdobená renomovanými výtvarníky.
V současné době i přes rozmach elektronické komunikace zůstává tištěné novoroční přání nezaměnitelnou součástí osobní i firemní prezentace a propagace. Více o něm v úvodu kategorie Novoročenky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novoročenky
? Barva: smetanová, zlatá
? Příležitosti, oslavy: Vánoce, Nový rok
? Velikost papíru: DL, cca 105x210 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: