POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Morušový papír rostoucí A4 se semínky bazalky

Kód: TH982
29 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Morušový papír v téměř bílém odstínu s příměsí semínek bazalky v gramáži cca 200 g/m2. Papír je vhodný např. na přáníčkování (je dostatečně silný i přímo na základ přání). Lze na něj tisknout a to i v tiskárně nebo ho použít na ražby, gramáž papíru je tak akorát, není tenký, ale pěkně ohebný.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Morušový papír s příměsí semínek bazalky v gramáži cca 200 g/m2. Papír je vhodný např. na přáníčkování aj. tvoření. Jednoduché motivy z tohoto papíru není problém vyřezat na Big Shotu, použití obyčejných kreativních děrovaček nedoporučuji. Možno použít k tisku i k ražbě, gramáž papíru je silnější, vhodný k použití přímo na základ přání.

Barva:
téměř čistě bílá
,
Gramáž: cca 200 g/m2
,
Velikost:  A4,

Složení: moruše + semínka bazalky

Co je to semínkový papír? Bude opravdu růst? Jak ho zasadit?
Tento morušový papír se semínky bazalky můžete opravdu zasadit!
Papír pořádně navlhčete a udržujte ho klidně alespoň půl dne stále navlhčený, aby nasál dostatečně vodou a semínka se probudila k životu. Poté ho stačí vložit do kypré půdy jemně posypat zeminou (max 0,5 cm), stále udržovat vše vlhké a čekat. :-) Do měsíce by se měly ukázat první lístky. Může to trvat i déle, pokud pokryjete papír větší vrstvou zeminy, nebo nevyrostou vůbec.

Bazalku vyséváme do květináčků nejlépe v březnu až dubnu, pouze do vysoce propustné půdy, sazeničky se přemístí ven, až jak to počasí dovolí, nejlépe až po Zmrzlých, bazalka totiž nesnáší mrazíky. Doba klíčení obvykle bývá až měsíc. Semena klíčí při teplotě 15–20 °C. V bytových podmínkách můžeme bazalku vysévat kdykoli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hladké morušové papíry lisované s rostlinami
? Barva: bílá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: