*** DOVOLENÁ 22.-28.7.2024 *** Předem děkuji za posečkání a možnost odpočinku. Objednávky klidně posílejte, balíčky Vám odešlu hned 29.8. a ohledně zakázkové výroby se Vám všem také ozvu hned v pondělí po dovolené. Krásné prázdninové dny přeje Lída

Morušový papír Tamarind A4 80 - žlutý

Kód: MP1-TAM-2B
18 Kč

Zvolte variantu

Jemný morušový ruční papír v gramáži cca 80 g/m2 ve světle žlutém odstínu s vlisovanými drobnými lístky a travinami. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, přáníčkování i na přebaly bloků či alb nebo jen dopisování. Jeho název Tamarind je shodný s názvem i ještě tenčího druhu morušového papíru nebo zase hrubého, společné mají právě drobné barevné lístky vlisované do papíru.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Velikost: vel. A4
Skladem - ihned k odběru (6 ks) | MP1-TAM-2B
Můžeme doručit do: 23.7.2024
18 Kč

Detailní popis produktu

Morušový ruční papír v gramáži cca 80 g/m2 ve světle žlutém odstínu s vlisovanými drobnými lístky. Papír je jednostranný, jeho rubová strana je hladká, bez rostlin. Každý arch papíru je jiný, rostliny na něm jinak poskládané.
Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, na dopisy, skládání, origami, přáníčkování i na přebaly bloků či alb, výrobu lucerniček.
Jeho název Tamarind je shodný s názvem hrubšího i tenčího druhu morušového papíru, společné mají právě drobné barevné lístky vlisované do papíru ze stromu tamarind.

Barva:
základ vanilkový,
drobné lístky žluté,
Gramáž: cca 80 g/m2
,
Velikost: pouze nářez A4, vel. 21x2,5 cm.
Původ: Thajsko

Složení: moruše KOZO+traviny+lístky tamarindu

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tenké strojově čerpané morušové papíry s rostlinami
? Barva: žlutá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: