Připravila jsem pro vás novou rubriku Kurzy a přednášky. Najdete zde nabídku kurzů v nové Tvůrčí dílně Pod Rukama v Bílovci!

Korálkování s Lenkou Novotnou

koralkyV dubnu 29. 4. vás opět srdečně zveme s paní Lenkou Novotnou, kterou můžete znát ze sociálních sítí jako "osobniamulet" na kurz Korálkování z minerálů. A co vše mi o svém korálkování paní Lenka prozradila?
Již sedm let vyrábím na zakázku osobní náramky, na základě vámi uvedených potřeb. Tvořím výhradně z přírodních minerálů, lávy a rudrakschi. Poskytnu vám veškeré potřebné informace, týkající se minerálů. Poradím, jak korálky spolu nakombinovat, aby nejen lahodili oku, ale také plnily svůj účel, o který žádáte. Uvidíte i vzácné minerály - kyanit, kunzit, morganit atd. Naučíte se jak vázat "šňůrkové náramky" a další vychytávky. Můžete si vyrobit i další náramky, pro sebe a své blízké. Ceny jednotlivých dalších korálků, jsou posléze od 3,-/ks. Budu mít s sebou na volný prodej také surové kousky kamenů, kabbalah náramky a jiné drobnůstky z mé tvorby. Těším se na Vás!

Cena je 490 Kč za osobu.
V ceně je jeden náramek vytvořený se záměrem na míru přímo vám. Další k dokoupení. Čaj a káva k dispozici po celou dobu kurzu.


Nutná rezervace předem do 25. 4. 2024!!!
(Ludmila Drozdková, tel. 737 815 023 (stačí sms nebo Whatsapp) nebo e-mail info@podrukama.cz. Stačí poslat název kurzu a vaše jméno.

Společně s rezervací, zašlete, prosím, také část ceny ve výši 140 Kč na účet 2300258838/2010, do poznámky opět stačí uvést název kurzu a vaše jméno.
(viz níže QR kód pro rychlejší platbu)
Zbývající částka 350 Kč bude splatná v hotovosti až na místě kurzu.

Počet účastníků: min. 6, max 10. Při nenaplnění kurzu, vám bude tato částka vrácena.
Pokud se nebudete moci kurzu zúčastnit, stačí se nejpozději dva dny předem omluvit, platba vám bude vrácena nebo ji můžeme převést na jiný kurz. Vždy se domluvíme, jen dejte vědět. Pokud se nezúčastníte bez předešlé omluvy, částka propadne a vrácena vám nebude. Pokud máte o kurz zájem a už uplynul datum rezervace, nemeškejte a klidně se ozvěte, zeptejte se ... vždy se nějak domluvíme, třeba zrovna bude místo nebo se někdo před vámi omluvil. :-)
QR kód k platbě 140 Kč
platba140

 Akce je podporována také cestovním portálem  kudyznudy-RGB