Připravila jsem pro vás novou rubriku Kurzy a přednášky. Najdete zde nabídku kurzů v nové Tvůrčí dílně Pod Rukama v Bílovci!

Japonský ruční papír - čtverce malé

Kód: SKH-02
182 Kč 150,41 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Velice zvláštní japonský ruční papír v gramáži cca 100 g/m2 v krémové přírodní barvě. Vrstva papíru je v jádru celkem silná, krásně ho spojuje vazba lýka, která je spletena do husté mřížky (velikost čtverců je cca 3 cm). Papír je vhodný na jakékoli tvoření, fantazii se meze nekladou, výtečný je ale k použití na různé zastínění svítidel, lucerniček, lamp aj. Papír má hladký povrch, je PH neutrální. Vyroben ze 100% lýka morušovníku - Kozo.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Velikost: arch 66x97 cm
Skladem - ihned k odběru (4 ks) | SKH-02
Můžeme doručit do: 19.4.2024
182 Kč
150,41 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Velice zvláštní japonský ruční papír v gramáži cca 100 g/m2 v krémové přírodní barvě. Vrstva papíru je v jádru celkem silná, krásně ho spojuje vazba lýka, která je spletena do husté mřížky (velikost čtverců je cca 3 cm). Papír je vhodný na jakékoli tvoření, fantazii se meze nekladou, výtečný je ale k použití na různé zastínění svítidel, lucerničky, lampy aj. Papír má hladký povrch, je PH neutrální. Vyroben ze 100% lýka Kozo.

Barva:
přírodní krémová, béžová,
Gramáž: cca 100 g/m2
,
Velikost: archy 66x97 cm, pokud byste měli zájem  o nářezy, napište na info@podrukama.cz, není problém nařezat dle požadovaného rozměru.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské papíry
? Barva: béžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: