FOTOALBUM KLASICKÉ svatební STUHA - barva na Vaše přání

Kód: FAS005
1 490 Kč
Dodání max do 14 dnů (2 ks)
dárková taška ?
libovolný text na přední stranu ?
text uvnitř ?
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Barevnost celého alba je jen a jen na Vás!

Pro více informací napište na info@podrukama.cz. Na všem potřebném se domluvíme osobně, individuálně. Stačí popsat Vaši představu, případně poslat i foto alba, které se Vám líbí, nebo pár fotek ze svatby (barva, styl...) a zpět se ozvu s návrhem, jak by Vaše album mohlo vypadat. Základní informace jsou vypsány níže, prosím, přečtěte si návod k objednání a napište.
Budu se těšit na Vaše požadavky, vždy jsou pro mne velkou výzvou.

Vaše Lída

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Některé zážitky si prostě chceme připomínat častěji a u těch svatebních se pochlubíme obzvlášť rádi. Proto by i album mělo být v duchu svatby a mělo by být takovou konečnou "třešničkou na dortu". :-)
Pro tyto příležitosti jsou perfektní právě klasická fotoalba, do kterých můžeme uschovat nejen tištěné fotografie, ale i drobnosti ze svatby (např. jmenovky, menu, gratulace hostů atp.). Takto vyplněné fotoalbum se tak stane jedinečnou památkou, kterou mohou obhlížet ještě děti Vašich dětí.

Uvedená cena je za design alba tak, jak ho vidíte na fotograficích a jak je uvedeno níže (velikost, přebal a předsádka z ručního papíru, zdobení luxusní saténovou nebo hedvábnou stuhou). Navíc si k albu jako příplatek můžete objednat dárkovou tašku či krabici, nebo text na předsádku, případně štítek na přední stranu. Není problém připravit k fotoalbu i přání či svatební památník - vše jako sadu a tím pádem krásný svatební dar.  
Ruční papíry, barvy stuh, případně i jiné dekorace dle požadavků, se často mění, proto zasílám aktuální nabídku vždy individuálně.

JAK TEDY FOTOALBUM OBJEDNAT? (není nutno dělat obj. přes eshop, stačí poslat email)

Na email info@podrukama.cz pošlete tyto informace:
1. popište Vaši představu - dle stylu svatby, její barevnost, vše, co Vás napadne,
2. můžete poslat i přímo fotografii alba, které se Vám líbí (vybírejte z nabídky výše nebo z fotogalerie
),
3. vyberte si případné příplatky - dárková taška, krabice nebo text na předsádku či přední stranu,
4. napište, zda potřebujete navíc např. přání nebo svatební knihu.
5. zpět Vám pošlu všechny informace a aktuální nabídku ručních papírů, stuh a krajek
,
6. až po odsouhlasení konečného designu, bude započata výroba a zaslána faktura pro platbu,

7. dodání  do cca 14 dnů, někdy i dříve.

Fotografie se do klasických alb lepí speciálními lepidly na fotografie - mohou být tekuté, tyčinkové, různé lepicí pásky nebo klasické fotorůžky či podlepky (a nebojte se práce s nimi ... jsou již samolepicí, ne takové ty staré, olizové!). Vyberte si zde.

Fotoalba z mé dílny mají pevnou, šitou vazbu, která vydrží časté otevírání. Silné listy vyšší gramáže jsou prokládané pergamenovými papíry, které jsou určeny jako ochrana proti poškrábání fotografií. Alba jsou vždy obalena do kvalitních ručních papírů a přizdobena dle fotografií a domluvy se zákazníkem. Předsádka je taktéž z ručního papíru. Dle vašeho přání je možno album upravit, dozdobit jinak než vidíte na fotkách, případně doplnit text na předsádku (např. Náš svatební den a pod něj ponechat místo na vlepení svatebního oznámení) - viz. možnost vybrat si příplatek.

Velikost fotoalba: cca 30 x 30 x hřbet 4 cm, může to být např. 30x32x4, nebo 29x31x4 atp. dle aktuálních skladových alb.
Vazba: pevná, šitá.
Počet stran v albu: 60 nebo 100, bílá nebo smetanová barva, gr. cca 220 g/m2, prokládané pergamenovým (jemným) papírem.
Zdobení: saténové či hedvábné stuhy, štítek se jmény nebo jiným libovolným textem jako příplatek, stejně i jiné zdobení (květ, spona atp.).
Potah-obal: morušový ruční papír, reliéfní či lisovaný, nebo nepálský ruční papír, dle aktuálních možností.
Barva obalu - ručního papíru: dle přání, výběr z této fotky ručních papírů, další budou zaslány na email, dle domluvy:IMG_1802

Doplňkové parametry

Kategorie: Svatební fotoalba
? Barva: smetanová
? Příležitosti, oslavy: svatba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: