Připravila jsem pro vás novou rubriku Kurzy a přednášky. Najdete zde nabídku kurzů v nové Tvůrčí dílně Pod Rukama v Bílovci!

Bloček trhací pro paní učitelku

Kód: TB033
105 Kč 86,78 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odběru (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Krásný dárek pro každou paní učitelku s Janem Amosem Komenským na obrázku. Velikost trhacího bločku je 9x9x5 cm.
Velikost dárkového balení je 9,5x9,5x5,32 cm.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Trhací bloček plný lístků - praktická drobnost na každý pracovní stůl. Tento je přímo určen pro nějakou ženu, která má něco společného se vzděláním. Velikost dárkového balení je 9,5x9,5x5,2 cm, baleno dárkově do celofánu se stuhami. Obrázek je kopie autorské kresby Jolany Drozkové. Bloček je klasická kancelářská kostka lepená po jedné straně.

TIP - po využití trhacích listů, které jsou v kostce, není problém koupit kostku novou a zadní stranou ji vlepit do složky :-). Dejte si jen pozor na velikost nového bločku a také aby byl lepený, nesmí to být samostatné lístky, které jsou také k dostání, ani bločky do tvaru vrtulky.

A JEŠTĚ JEDEN TIP - Není problém vyhotovit tento bloček jako dárek pro určitou osobu - speciální obrázek nebo jméno,nebo třeba i text pro překvapení uvnitř, jistě ocení každý obdarovaný, a vzpomene si na vás každý den, když bude odtrhávat poznámku na lístku. V případě zájemu pište na info@podrukama.cz, cena bude cca okolo 100-120,- dle zdobení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: