Morušový papír Unryu - dva odstíny hnědé

Kód: MP2-018
13 Kč

Zvolte variantu

Pouze nářezy, poslední kusy! Na společné fotce jsou to první dva světlé odstíny!
Velice jemný morušový papír UNRYU v gramáži 25 g/m2 ve hnědém odstínu, který má uvnitř viditelná vlákna moruše. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, decoupage, vrstvení, koláže, přáníčkování, svatební tvoření atp., jsou pH neutrální, bez dřevoviny i kyselin. Fantazii se meze nekladou, v každém případě je papír lehký a průhledný jako vánek, na to je třeba myslet.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Velikost: 23x32 cm, světle hnědá
Vyprodáno | MP2-018
13 Kč
Velikost: 23x32 cm, srnčí hnědá
Vyprodáno (7 ks) | MP2-018-1
13 Kč

Detailní popis produktu

Velice jemný morušový papír UNRYU v gramáži 25 g/m2 v hnědém odstínu, který má uvnitř viditelná vlákna moruše. Papíry jsou vhodné na jakékoli tvoření, decoupage, vrstvení, koláže, přáníčkování, svatební tvoření atp., jsou pH neutrální, bez dřevoviny i kyselin. Fantazii se meze nekladou, v každém případě je papír lehký a průhledný jako vánek, na to je třeba myslet. V nabídce v různých barvách.

Barva:
srnčí, světle hnědá,

Gramáž: 25 g/m2
,
Velikost: nářezy různé vel. 22-23 x 31-32 cm,

Zěmě původu: Thajsko

Co je to UNRYU?
Unryu je lehký, průsvitný, ale přitom pevný papír vyrobený z kůry morušovníku, je strojově zpracovávaný. Neobsahuje kyseliny a je pH neutrální. Papír Unryu je tedy běžně označován jako 100 % morušový papír nebo i KOZO papír (KOZO je druh moruše). Pokud papír roztrhneme, vytvoříme okraj plný útržků, vlásků, chmýří a slabších i silnějších morušových vláken. Některé druhy navíc pro efekt obsahují lesklé kovové nitě nebo vlisované kousky jiných papírů či přírodnin. Unryu se prodává v různých gramážích, ale ve většině případů jako lehký průhledný papír, který je ale opravdu i velmi pevný.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční papíry Unryu
? Barva: světle hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: