POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Morušový papír rostoucí A4 se semínky vlčího máku

Kód: A4D97
27 Kč
Skladem - ihned k odběru (50 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Morušový papír v téměř bílém odstínu s příměsí semínek vlčího máku v gramáži cca 160 g/m2. Papír je vhodný např. na přáníčkování či decoupage, výrobu stínidel, přebaly bloků aj. tvoření. Lze na něj tisknout a to i v tiskárně nebo ho použít na ražby, gramáž papíru je tak akorát, není tenký, ale pěkně ohebný.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci

Detailní popis produktu

Morušový papír s příměsí semínek vlčího máku v gramáži cca 160 g/m2. Papír je vhodný např. na přáníčkování či decoupage, výrobu stínidel, přebaly bloků aj. tvoření. Jednoduché motivy z tohoto papíru není problém vyřezat na Big Shotu, použití obyčejných kreativních děrovaček nedoporučuji. Možno použít k tisku i k ražbě, gramáž papíru je tak akorát, není tenký, ale pěkně ohebný.

Barva:
téměř čistě bílá
,
Gramáž: cca 160 g/m2
,
Velikost:  A4,

Složení: moruše + semínka máku

Co je to semínkový papír? Bude opravdu růst? Jak ho zasadit?
Tento morušový papír se semínky vlčího máku můžete opravdu zasadit!
Papír pořádně navlhčete a udržujte ho klidně alespoň půl dne stále navlhčený, aby nasál dostatečně vodou a semínka se probudila k životu. Poté ho stačí vložit do kypré půdy jemně posypat zeminou (max 1 cm), stále udržovat vše vlhké a čekat. :-) Do 14 dnů by se měly ukázat první lístky. Může to trvat i déle, pokud pokryjete papír větší vrstvou zeminy nebo nevyrostou vůbec.

Vlčí mák se vysévá v období dubna - května přímo na stanoviště nebo se od února předpěstovává, sazeničky se přemístí ven, až jak to počasí dovolí. Vysévá se přímo na substrátu, doba klíčení obvykle bývá 1–2 týdny, ale může být i delší. Semena klíčí při teplotě 15–20 °C.
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tenké strojově čerpané morušové papíry s rostlinami
? Barva: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: