PROVOZ E-SHOPU BĚHEM VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ ***** DOVOLENÁ 23. 12. 2023 - 2. 1. 2024. ***** Od 5. 12. konec příjmu zakázek, které potřebujete dodat do Vánoc!!! Do 22. 12. prodej pouze skladových výrobků a materiálu. ***** Poslední odeslání zakázek v roce 2023 je 22. 12. 2023 v 9 hod. ***** První objednávky roku 2024 odejdou až 3. 1. 2024.

Nepálský ruční papír Lokta metal - mramor černá a měď

Kód: RP-LOKTAM-015
od 24 Kč od 19,83 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Luxusní papír Lokta v gramáži cca 80 g/m2 s měděným, mírně lesklým mramorovým vzorem na černém podkladu. Papír je možno kombinovat z obou stran. Vhodný na jakékoli tvoření, knižní vazby, přebaly či dárková balení. Neobsahuje kyseliny (je acid-free) a je považován za jeden z nejkvalitnějších papírů na světě.

Detailní informace

design na míru
Design na přání zákazníka
- vše je dle vašich představ
Každý kousek je originál
Každý kousek je originál
- důraz na poctivou ruční práci
Velikost: 23x32 cm
Vyprodáno | RP-LOKTAM-015
24 Kč
19,83 Kč bez DPH
Velikost: arch 75x50 cm
Vyprodáno | RP-LOKTAM-115
95 Kč
78,51 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Luxusní papír Lokta v gramáži cca 80 g/m2 s měděným, mírně lesklým mramorovým vzorem na černém podkladu. Papír je možno kombinovat z obou stran. Vhodný na jakékoli tvoření, knižní vazby, přebaly či dárková balení. Neobsahuje kyseliny (je acid-free) a je považován za jeden z nejkvalitnějších papírů na světě. Ruční výroba a mramorování v papírnách v Nepálu.
Barva:
černá + měď, oboustranný z jedné strany vzor z druhé černý
Gramáž: cca 80 g/m2

Velikost: dle výběru z variant nebo dle vaší potřeby, (není problém větší archy nařezat na menší dle velikosti, kterou potřebujete, stačí napsat požadavek na email info@podrukama.cz).

Ruční papír Lokta je vláknitý a je odolnější proti roztržení než klasické moderní papíry. Má ale i měkkou texturu a při případném roztržení krásné ozdobné okraje, čeho se může využívat právě při práci s ním. Lokta  je skvělý pro knižní vazby, skládání origami, tisky a různé dárkové balení. Neobsahuje kyseliny a je po celém světě  považován za jeden z nejkvalitnějších ručně vyráběných papírů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepálské papíry Lokta
? Barva: černá, měděná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: