Připravila jsem pro vás novou rubriku Kurzy a přednášky. Najdete zde nabídku kurzů v nové Tvůrčí dílně Pod Rukama v Bílovci!

Kurz Základy kaligrafie

kaligrafieKurzem vás provede zkušená lektorka Mgr. Šárka Kolaříková, která působící na Střední umělecké škole v Ostravě, kde vyučuje písmo a výtvarnou přípravu. Zabývá se ilustrací, kaligrafií a písmoterapií. Sama o kaligrafii říká: “Kaligrafie je pro mě jistou formou terapie. Má vliv na vnitřní koncentraci a zároveň je způsobem emocionálního uvolnění od stresu a napětí.” Během kurzu se naučíte písmo ANTIKVU vhodné zejména pro ručně psané jmenovky, menu a citáty, vyzkoušíte si psaní speciálním seříznutým perem a také psaní štětcovým fixem Brush pen. Naučíte se také, jak správně napsat text na středovou osu.

Cena tohoto kurzu je 800 Kč za osobu. Čaj a káva k dispozici po celou dobu kurzu.

Nutná rezervace předem do 22. 4. 2024!
(Ludmila Drozdková, tel. 737 815 023 (stačí sms nebo Whatsapp) nebo e-mail info@podrukama.cz. Stačí poslat název kurzu a vaše jméno.
Společně s rezervací, zašlete, prosím, také část ceny ve výši 200 Kč na účet 2300258838/2010, do poznámky opět stačí uvést název kurzu a vaše jméno. (viz níže QR kód pro rychlejší platbu)
Zbývající částka 600 Kč bude splatná v hotovosti až na místě kurzu.
Počet účastníků: min. 4, max 10. Při nenaplnění kurzu, vám bude tato částka vrácena.
Pokud se nebudete moci kurzu zúčastnit, stačí se nejpozději dva dny předem omluvit, platba vám bude vrácena nebo ji můžeme převést na jiný kurz. Vždy se domluvíme, jen dejte vědět. Pokud se nezúčastníte bez předešlé omluvy, částka propadne a vrácena vám nebude. Pokud máte o kurz zájem a už uplynul datum rezervace, nemeškejte a klidně se ozvěte, zeptejte se ... vždy se nějak domluvíme, třeba zrovna bude místo nebo se někdo před vámi omluvil. :-)

QR kód k platbě 200 Kč
platba200

 Akce je podporována také cestovním portálem  kudyznudy-RGB