Připravila jsem pro vás novou rubriku Kurzy a přednášky. Najdete zde nabídku kurzů v nové Tvůrčí dílně Pod Rukama v Bílovci!

Kurz výroby přírodní kosmetiky II.

kosmetikaV dubnu 25. 4. vás srdečně zveme s Míšou Balášovou a její mýdlárnou MIJA na kurz výroby přírodní kosmetiky. Těšte se na výrobu přírodního deodorantu, eukalyptové masti na nos a balzámu na rty. Použijeme pouze přírodní suroviny a esenciální oleje.

Cena tohoto kurzu je 840 Kč za osobu.
Čaj a káva k dispozici po celou dobu kurzu.


Nutná rezervace předem do 15. 4. 2024!!!
(Ludmila Drozdková, tel. 737 815 023 (stačí sms nebo Whatsapp) nebo e-mail info@podrukama.cz. Stačí poslat název kurzu a vaše jméno.
Společně s rezervací, zašlete, prosím, také část ceny ve výši 140 Kč na účet 2300258838/2010, do poznámky opět stačí uvést název kurzu a vaše jméno.
(viz níže QR kód pro rychlejší platbu)
Zbývající částka 700 Kč bude splatná v hotovosti až na místě kurzu.

Počet účastníků: min. 4, max 10. Při nenaplnění kurzu, vám bude tato částka vrácena.
Pokud se nebudete moci kurzu zúčastnit, stačí se nejpozději dva dny předem omluvit, platba vám bude vrácena nebo ji můžeme převést na jiný kurz. Vždy se domluvíme, jen dejte vědět. Pokud se nezúčastníte bez předešlé omluvy, částka propadne a vrácena vám nebude. Pokud máte o kurz zájem a už uplynul datum rezervace, nemeškejte a klidně se ozvěte, zeptejte se ... vždy se nějak domluvíme, třeba zrovna bude místo nebo se někdo před vámi omluvil. :-)

QR kód k platbě 140 Kč
platba140

 Akce je podporována také cestovním portálem  kudyznudy-RGB