Připravila jsem pro vás novou rubriku Kurzy a přednášky. Najdete zde nabídku kurzů v nové Tvůrčí dílně Pod Rukama v Bílovci!

Kurz namaluj si svou mandalku

V dubnu chystá Tvůrčí dílna dva kurzy malování mandal s paní Ivanou Tymrákovou, kterou najdete na Facebooku Na křídlech.
mandaly1  mandaly2

Prožijete několik hodin 100% relaxace a kreativity. Na začátku se dovíte, co mandala je, a jakým může být pomocníkem pro zklidnění našich myslí. Vytvoříte si své vlastní mistrovské dílo - obraz na plátně malovaný akrylovými barvami a tekutými perlami. Vhodné pro všechny, bez ohledu na výtvarné schopnosti! Více je vždy uvedeno na daném plakátku k akci.

Nutná rezervace předem vždy čtyři dny před termínem akce!!!
(Ludmila Drozdková, tel. 737 815 023 (stačí sms nebo Whatsapp) nebo e-mail info@podrukama.cz. Stačí poslat název kurzu a vaše jméno.
Společně s rezervací, zašlete, prosím, také část ceny ve výši 200 Kč na účet 2300258838/2010, do poznámky opět stačí uvést název kurzu a vaše jméno.
(viz níže QR kód pro rychlejší platbu)
Zbývající částka bude splatná v hotovosti až na místě kurzu.

Počet účastníků: min. 4, max 8-10. Při nenaplnění kurzu, vám bude tato částka vrácena.
Pokud se nebudete moci kurzu zúčastnit, stačí se nejpozději dva dny předem omluvit, platba vám bude vrácena nebo ji můžeme převést na jiný kurz. Vždy se domluvíme, jen dejte vědět. Pokud se nezúčastníte bez předešlé omluvy, částka propadne a vrácena vám nebude. Pokud máte o kurz zájem a už uplynul datum rezervace, nemeškejte a klidně se ozvěte, zeptejte se ... vždy se nějak domluvíme, třeba zrovna bude místo nebo se někdo před vámi omluvil. :-)

QR kód k platbě 200 Kč
platba200

 Akce je podporována také cestovním portálem  kudyznudy-RGB