POZOR!!! Pracovní pobyt v zahraničí 1.6.-9.6.2024. Objednávky došlé v tomto termínu budou odesílány/vyráběny od 10.6.2024. Děkuji předem za trpělivost.

Kurz Ketlování - výroba šperků z měděného drátu

m-drat

Průvodcem kurzu Drátování z černého drátu vám bude drátenice Zdenka Ohnheiserová, která se ve své tvorbě snaží zachovat a aplikovat původní lidové vzory. Dlouhá léta je držitelkou značky Moravské Kravařsko regionální produkt. Veškeré podrobnosti na přiloženém plakátku.
Velká výhoda - pokud máte, vezměte si s sebou vlastní "vercajk" - hladké kleště, kulaté kleště a štípačky. :-)

Cena je 470 Kč za osobu. V ceně jsou veškeré potřeby a pomůcky. Čaj a káva k dispozici po celou dobu kurzu.

Nutná rezervace předem do 23.5.2024!!!
(Ludmila Drozdková, tel. 737 815 023 (stačí sms nebo Whatsapp) nebo e-mail info@podrukama.cz. Stačí poslat název kurzu a vaše jméno.

Společně s rezervací, zašlete, prosím, také část ceny ve výši 120 Kč na účet 2300258838/2010, do poznámky opět stačí uvést název kurzu a vaše jméno.
(viz níže QR kód pro rychlejší platbu)
Zbývající částka 350 Kč bude splatná v hotovosti až na místě kurzu.

Počet účastníků: min. 4, max 8. Při nenaplnění kurzu, vám bude tato částka vrácena.
Pokud se nebudete moci kurzu zúčastnit, stačí se nejpozději dva dny předem omluvit, platba vám bude vrácena nebo ji můžeme převést na jiný kurz. Vždy se domluvíme, jen dejte vědět. Pokud se nezúčastníte bez předešlé omluvy, částka propadne a vrácena vám nebude. Pokud máte o kurz zájem a už uplynul datum rezervace, nemeškejte a klidně se ozvěte, zeptejte se ... vždy se nějak domluvíme, třeba zrovna bude místo nebo se někdo před vámi omluvil. :-)

QR kód k platbě 120 Kč

kod120